psychiatria

Wypowiedzi na forum o:

psychiatria

 • Ideologia w psychiatrii

  Czy nie jest dziwne że z psychiatrii wykasowano chyba praktycznie całą kategorie dewiacji seksualnych , które obecnie są preferencjami seksualnymi a jednocześnie spatalogizowano całą sferę osobowosciowa która kiedyś była bardziej w obszarze sensu życia jego tragizmu wyborów moralnych.

 • Psychiatria

  Zapraszam wszystkich zainteresowanych na nowo powstałe forum "Psychiatria" pod linkiem: Dziękuję i przepraszam jeśli zaspamowałem.

 • Psychiatria dziecięca Kraków

  Witam. Moje dziecko cierpi na depresje, toteż potrzebuję dla niego dobrego psychiatry. Koleżanka poleciła mi Psychiatria dziecięca , która specjalizuję się w leczeniach różnych zaburzeń u dzieci. Czy wasze dziecko korzystało z usług specjalistów? Co sądzicie o działalności?

 • Odwrócona Psychiatria

  Witajcie, Mam własne badania do tematu j.w. Przygotowywany jest też program leczenia psychiatrów z psychopatii. Za kilka miesięcy będzie gotowy, a do tego czasu to taka ODWRÓCONA ABOLICJA. Trzymajcie kciuki. :)

 • Pacjenci bez psychiatrii

  Szpital Bródnowski zamyka oddział psychiatrii, bo jest niedochodowy. ? Po jego zamknięciu w stolicy załamie się system opieki nad chorymi psychicznie ? alarmują lekarze. -- Spódnice & spodnie

 • psychiatria

  co zrobic zeby dostac sie na studia z psychiatrii? w jakim miescie? na jakiej uczelni? - czy tylko na akademii medycznej? co trzeba wkuwac zeby zdac egzaminy? bardzo bardzo prosze o wszelkie informacje :)

 • PiS przeciwko 80mln zł na psychiatrię dziecięcą

  "Senat - nieznaczną większością głosów 52:47 - zdołał przegłosować także poprawkę zmierzającą do przyznania dodatkowych 80 mln zł na system psychiatrii dziecięcej. Przeciwko zagłosowali jednak wszyscy senatorowie PiS. Onet zapytał senatora Jana Marię Jackowskiego, dlaczego przedstawiciele partii

 • Diament Polskiej i Swiatowej Psychiatrii

  Wojewódzka Konsultantka ds. Psychiatrii Profesor medycyny Doktor Filozofii Opiekun i Promotor wielu prac naukowych \Kierownik naukowy najlepszego w Polsce Ośrodka psychiatrycznego Członkini Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego Członkini Komisji Naukowych wielu czasopism psychiatrycznych Autorka

 • śmierć kieleckiej psychiatrii

  ja czegoś qrwa nie rozumiem - na koniec roku, nie rozumiem: z mapy Kielc zniknął WSZON - 2 lata temu. Z powodów politycznych i chorych ambicji tej kobiety co to 'miała wyprowadzić ŚCO na prostą" (wątek skasowała GW - było tam pond 500 wpisów!!!!!)i ta baba dyrektorowała temu szpitalowi bez konkursu,

 • Gdzie znajdę psychiatrię w Elblagu

  Szukam psychiatrię w elblagu !!!! wszędzie przyjmują prywatnie może ktoś zna gdzie jeszcze przyjmują NFZ i jaki lekarz pozdrawiam i z góry dziękuje .