przewalutowanie

Więcej o:

przewalutowanie

Wypowiedzi na forum o:

przewalutowanie

 • koszty przewalutowania kredytu

  robił to ktoś? jakie są koszty przewalutowania kredytu - co prawda w umowach napisane ze opłat za przewalutowanie nie ma ale jakims złodziejskim kursem trzeba zamienić te franki na złotówki lub na odwrót. macie jakieś doświadczenia o realne koszty przewalutowania kredytu?

 • Przewalutowanie kredytu

  Czy do przewalutowania kredytu z EURO na zlote polskie nalezy skladac dokumenty/zaswiadczenia o zdolnosci kredytowej/ czy wystarczy wniosek o przewalutowanie. / W sytuacji wydluzenia splaty badz skrocenia bank wymaga takich zaswiadczen.

 • Przewalutowanie

  W lutym tego roku wzieliśmy z żoną kredyt hipoteczny w Kredyt Banku 72000zł na 30lat wtedy oprocentowanie 7,88% a obecnie 5,9%. Popełniliśmy chyba błąd i myślimy teraz o przewalutowaniu na franki szwajcarskie. Kredyt spłacamy w ratach malejących teraz ok 560zł. Czy ktoś może doradzić czy zrobić to

 • Przewalutowanie w Millennium

  Na jaki dzien brany jest kurs przewalutowania w tym banku, dzien zlozenia wniosku czy dzien realizacji? Jeden pracownik Mill. twierdzi, ze dzien wniosku - inny z kolei, ze dzien realizacji przewalutowania. Kto ma racje?

 • opłata za przewalutowanie

  Czy bank Barclays pobiera opłatę za przewalutowanie na złotówki jeśli płacę kartą ?

 • Przewalutowanie kredytu

  mam pytanie dotyczące przewalutowania kredytu hipotecznego z franków na złotówki, czy jest to teraz opłacalne biorąc pod uwagę fakt iż w niedługim czasie wejdziemy w strefę EUR i znowu będzie trzeba przewalutowywać? Czy korzystniejsze jest przewalutowanie teraz na franków na złotówki a potem ze

 • przewalutowanie kredytu

  Chcę przewalutować kredyt z PLN na CHF. Rok temu podpisałem sam umowę z bankiem. Kilka miesięcy temu ożeniłem sie. Czy dzisiaj przy nowej umowie (przewalutowanie) konieczna jest obecnośc mojej żony?

 • przewalutowanie kredytu-pilne

  Chodzi mi o przewalutowanie kredytu hipotecznego z Euro na złotówki. Mam możliwość skorzystania z promocji darmowego przewalutowania. Doradźcie czy skorzystać z niej? Euro rosło, ale na razie jest w miarę ustabilizowane (4.06-4.09). Pozdrawiam

 • Przewalutowanie z CHF

  mam mieszkanko obciozone kredytem w chf. Chce je sprzedac wlasciwie juz mam kupca. Czy przewalutowanie bezplatne na PLN byloby dobrym posunieciem? Frank idzie w gore. Wiecie moze w jakim czasie bank realizuje przewalutowanie, czy to jest kilka dni, czy kilka tygodni?

 • Przewalutowanie kredytu samochodowego???.

  Czy korzystne było by przewalutowanie kredytu samoch. z PLN na EURO? Kredyt ok. 35.000 PL na 50 rat oprocentowany 12,5%-850 PL miesięcznie czy EURO - 8,40%. Koszt przewalutowania 150 PLN. Dzięki za sugestie.