pokolenie z

Wypowiedzi na forum o:

pokolenie z

 • Re: Związki pokolenia Z

  Pokolenia Z? Pokolenie Z to ruska swołocz mordująca, gwałcąca i okradająca.

 • Najlepsze jest pokolenie z pasją...

  Najlepsze jest pokolenie z pasją ... ...dlatego na nich zagłosuję ;)

 • Re: Roszczeniowe dorosle dzieci pokolenia Z

  Najstarsza powódka w sprawie o alimenty z jaką mialam do czynienia miała prawie 60 lat. Pozwala prawie ponad 80-letniego ojca. Nie tylko pokolenie Z idzie do sądu :-)

 • Re: Związki pokolenia Z

  Pokolenie Z to coś innego. Natomiast mordują, gwałcą i rabują żołnierze wszędzie, w każdej wojnie. -- ?Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I?m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.

 • Program kulturalny "Przez pokolenia z samorządem"

  21 czerwca (niedziela) Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie zaprasza na cykl wydarzeń " Przez pokolenia z samorządem" Odbędzie się tym dniu szereg koncertów, w tym zespołu VOX, spływ kajakowy, plenerowy spektakl dla dzieci. Program odbędzie się na skwerze im. św. Jana Pawła II Impreza uzyskała

 • Re: ..Najlepsze jest pokolenie z pasją...

  A ja odniosę się do zasadniczego tematu wątku, mam nadzieję, że Filipowi to nie przeszkodzi:). Chcesz, by Ci ktoś naprawdę zaszkodził? Najlepsze w tym jest pokolenie z pasją. Prawdziwie gratuluje standardów "uczciwości" i zasad "pracy zespołowej", którą Państwo realizują. Właśnie czytam "bezpłatną"

 • Pokolenie "kopiuj-wklej"-raczej Pokolenie Z (ero)

  X i Y -teraz mamy pokolenie Z- jak ZERO. Co by tu robić by się nie narobić a zarobić. Kończą kierunki humanistyczne -nieraz kilka - które nie wymagają wysiłku ,obwieszają się lustrzankami i chodzą w Ray Banach pisząc blogi o modzie czy na podobne strategiczne tematy. I mają pretensje do świata o