Korzystała w pełni z opcji all inclusive w hotelu. Usłyszała żenujące pytanie

Lauren, której konto na TikToku śledzi ponad 500 tysięcy osób, opowiedziała niedawno o swoich doświadczeniach w jednym z tureckich hoteli. Jedna z kobiet zapytała ją o to, czy jest w ciąży. Lauren nie ukrywa, że była zażenowana całą sytuacją.

TikTok to aplikacja, która od kilku lat cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Możemy znaleźć na niej różnorodne treści. To m.in. tutoriale makijażowe i pielęgnacyjne, poradniki kulinarne i rodzicielskie. Bardzo popularne w ostatnim czasie są także filmy, na których ludzie dzielą się swoimi nietypowymi doświadczeniami. Tak też było w przypadku nagrania kobiety, która jakiś czas temu wybrała się na wakacje z opcją all inclusive.

Zobacz wideo Jak wygląda hotel 5-gwiazdkowy w Kolumbii? W Polsce miałby maksymalnie 3 gwiazdki

Korzystała w pełni z opcji all inclusive

Lauren, która udziela się na TikToku jako @laurensaddingtonx, spędziła wakacje w Turcji. Jak przyznała na swoim filmie bardzo chętnie korzystała z oferty kulinarnej hotelu, w którym przebywała. Często zdarzało się, że w ciągu dnia pojawiała się w bufecie nawet dziesięć razy. I jak dodaje, zawsze nakładała pełny talerz jedzenia. Robiła po prostu to na co miała ochotę. 

Zachowanie kobiety przykuło uwagę innych gości tureckiego hotelu. Jedna z kobiet przyznała, że obserwowała ją przez dwa tygodnie. - Musisz być w ciąży - stwierdziła, wpatrując się w brzuch Lauren. Tiktokerka odpowiedziała, że nie. Dodała także, że w trakcie wakacji w pełni korzysta z opcji all inclusive w hotelu.

"Przykro mi, że usłyszałaś coś takiego"

Lauren nie ukrywa, że była zażenowana całą sytuacją. Jak podkreśla, nigdy nie zapytałaby obcej osoby o to, czy jest w ciąży. Wiele komentujących przyznało jej rację. "Aż trudno uwierzyć mi w to, że ktoś odważył się zapytać o coś takiego", "Nie mam na to słów, przykro mi, że usłyszałaś coś takiego" - możemy przeczytać w sekcji komentarzy pod filmem na TikToku. 

Więcej o: