Tanie wakacje 2023. Tu można liczyć na atrakcyjniejsze ceny niż w Polsce. Nie brakuje też bajecznych widoków

Tanie wakacje 2023 to fraza, która często pojawia się głowach Polaków. Chociaż znalezienie atrakcyjnych biletów lotniczych nie jest teraz łatwym zadaniem, to wciąż możemy znaleźć wiele przyjaznych portfelom miejsc. Gdzie warto wybrać się na upragniony urlop?

Lato zbliża się wielkimi krokami, a miłośnicy podróży marzą o odpoczynku od pracy w towarzystwie ciepłych promieni słońca i malowniczych widoków. Koszty życia są jednak coraz wyższe, a my zastanawiamy się, czy niedrogie podróżowanie jest jeszcze możliwe. Poznajcie nasze propozycje na tanie wakacje 2023. 

Zobacz wideo Nadmorski zachód słońca z dala od tłumu? Odkrywamy Gdynię

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Tanie wakacje 2023. Te miejsca warto odwiedzić

A może by tak tanie wakacje nad morzem 2023? Wzrok miłośników wypoczywania bez wydawania fortuny wciąż często kieruje się w stronę Bułgarii. Nic w tym dziwnego, to właśnie tam możemy liczyć na atrakcyjne ceny za wyżywienie, zakwaterowanie i ciekawe atrakcje turystyczne. Zarówno podróżując z biurami podróży, jak i organizując wycieczkę na własną rękę, mamy gwarancję mniejszych wydatków niż w innych krajach europejskich. Warto więc wziąć pod uwagę m.in. takie kurorty jak słynne Złote Piaski czy Słoneczny Brzeg. 

Dobrym pomysłem będzie także wypoczynek w Albanii, gdzie nie trzeba martwić się o horrendalne ceny za jedzenie, usługi czy atrakcje turystyczne. W dodatku nie da się tam narzekać na nudę. Na turystów czekają nie tylko plaże, ale i ciekawe miejsca, takie jak miasto tysiąca okien czy bajeczny Park Narodowy Butrint. 

Tanie wakacje nad morzem 2023. Gruzja - wakacje wśród natury

Innym ciekawym kierunkiem wybieranym przez Polaków jest Gruzja. Wakacje w tym kraju dostarczą wam różnorodnych widoków - od górskich krajobrazów, przez intrygujące rozwiązania architektoniczne, aż po wyjątkowe plaże. Miejsce wyróżnia także nieziemskie jedzenie, w oczywiście niskich cenach. Warto więc obserwować bilety lotnicze, które czasami można wyłapać za niewielkie pieniądze. Jeżeli wolicie podróżować z biurami podróży, nic straconego. Koszt siedmiodniowego urlopu może was wynieść około 2500 złotych za osobę.

Więcej o: