Pokazał plażę niedaleko Warszawy. Idealna do relaksu bez tłumów. Internauci są jednak podzieleni

Lato to czas, kiedy Polacy chętnie wylegują się na plażach. Choć bez wątpienia jest to świetny przepis na podładowanie baterii, to niektórzy rezygnują z tej formy wypoczynku ze względu ogromne tłumy lub zbyt dużą odległość. Nie wszyscy wiedzą, że zaledwie 25 minut od Warszawy można znaleźć prawdziwą oazę spokoju.

"Milejosik" to miłośnik gór i podróżowania. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się z internautami poleceniami ciekawych miejsc zarówno w Polsce, jak i za granicą. W jednym z ostatnich nagrań pokazał perełkę dla miłośników wypoczynku nad wodą. Znajdziemy ją na Mazowszu

Zobacz wideo Woda musi być traktowana jako zasób środowiskowy, a nie infrastrukturalny

Relaks bez tłumów niedaleko Warszawy

Zdaniem podróżnika osoby potrzebujące wyciszenia i relaksu powinny wybrać się do Słopska, czyli wsi położonej nieopodal Warszawy. To właśnie tu znajduje się Summer Playground z 2,5 ha piaszczystej plaży.

Skończyłeś już pracę i nie wiesz, gdzie udać się na wypoczynek? Nie chce ci się siedzieć w domu? Mam dla ciebie świetne rozwiązanie

- mówił w filmie na Instagramie. 

Autor nagrania wybrał się na miejsce w poniedziałkowe popołudnie. Wówczas zaskoczyło go tam wiele wolnych miejsc, bar i mnóstwo atrakcji. Urlopowicze mogą zagrać w siatkówkę, ping-ponga czy spróbować własnych sił w sportach wodnych, takich jak wakeboarding, flyboarding i skimboarding. Nie brakuje też aktywności dla najmłodszych. 

 

Internauci są innego zdania

Nagranie trafiło już do 783 tys. użytkowników i zgromadziło prawie 200 komentarzy. Niektórzy zwrócili uwagę, że z centrum Warszawy dojedziemy tam nie w 25 minut, a w godzinę. Inni dodali, że w trakcie weekendu na miejscu wcale nie uświadczymy spokoju. Zastaniemy tam za to tłumy i głośną muzykę. 

Nie ma ciszy, tylko hałas, a w hałasie nie odpoczniesz. Plus każda osoba z głośniczkiem Bluetooth i masz polski wypoczynkowy komplet

- napisała jedna z internautek. 

Znalazły się również osoby podzielające zdanie podróżnika. Przyznali, że plaża jest prawdziwą perełką Mazowsza. "Byliśmy z dziećmi w tamtym roku. Miejsce cudne. Plaża, woda, atrakcje, jedzenie, picie, lody, czyste toalety, obsługa mila i zawsze uśmiechnięta" - czytamy. Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: