To maleńka miejscowość nad Bałtykiem, która zachwyca turystów. Wciąż nie ma tu tłumów

Wakacje nad morzem nie muszą oznaczać, że na miejscu spotkasz tłumy plażowiczów. Na mapie Polski jest pewna malutka miejscowość, w której odpoczniesz od zgiełku i dużej liczby turystów. Planując urlop, poszukaj zakwaterowania nieopodal Mikoszewa, a zobaczysz, jak może wyglądać udany wypoczynek.
Zobacz wideo

Marzysz o tym, by spędzić wakacje z psem nad morzem? To możliwe, jednak jeśli chcesz na prawdę wypocząć, a twój pupil uwielbia biegać, to zrezygnuj z popularnych plaż. Nadmorskie miejscowości, choć mają sporo do zaoferowania, to jednak przepełnione są ludźmi. Dlatego wybierz się do Mikoszewa.

Wakacje nad polskim morzem. Poznaj to ciekawe miejsce

Wyjeżdżając na urlop, marzysz przede wszystkim o relaksie i świętym spokoju. W końcu dobrze jest raz na jakiś czas oderwać się od codzienności. Niestety marzenia i oczekiwania często stają się rozbieżne z rzeczywistością. Dlatego spokojne i bezpieczne wakacje nad morzem zaplanuj z dala od popularnych kurortów. W Polsce jest pewne ciekawe miejsce, o którym wie niewielu turystów, a które pozwala na prawdę wypocząć.

 

Mikoszewo to mała wioska w województwie pomorskim w gminie Stegna. Jeśli marzysz o dzikiej plaży i świętym spokoju, to właśnie znalazłeś idealne miejsce. Nie brakuje klimatycznych noclegów i atrakcji. A jeśli wakacje z psem nad morzem to było twoje marzenie, to już dziś pakuj walizki. Na plaży nie spotkasz tłumów, a idąc na wieczorny spacer wzdłuż brzegu, możesz zabrać ukochanego pupila. Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Mikoszewo, wakacje nad morzem inne niż zwykle

Wakacje nad Bałtykiem to nie tylko wylegiwanie się na plaży. Dlatego jeśli zastanawiasz się, czy w Mikoszewie są jakieś atrakcje, które umilą wolny czas, to mamy dobrą wiadomość. Poniżej prezentujemy ciekawą listę możliwości:

  • Prom przez Wisłę (przeprawa promowa Mikoszewo - Świbno),
  • Żuławska Kolej Dojazdowa,
  • Rezerwat Mewia Łacha,
  • Park Krajobrazowy Mierzeja Wiślana,
  • Park Przygody Mikoszewo,
  • Mini zoo w Jantarze,
  • Dom Podcieniowy.
 

Wyjazd do Mikoszewa to idealna propozycja także na rodzinne wakacje z dala od zgiełku. Dzieciaki mają szansę wybudować zamki z piasku na plaży i pobawić się w miejscowym parku rozrywki. Już dziś zaplanuj urlop i ciesz się świętym spokojem.

Więcej o: