Małe dziki przyłapane na gorącym uczynku. Ich zaciekła walka stała się prawdziwym hitem [WIDEO]

Internauci uwielbiają materiały z fotopułapek. Nic w tym dziwnego - dzięki nim otrzymujemy możliwość poznania sekretnego życia zwierząt. Tym razem do sieci trafiło wyjątkowe nagranie z malutkimi dzikami w rolach głównych. Zobaczcie sami!

Fotopułapki - Trail Cameras to facebookowy profil, który jest prawdziwą perełką dla miłośników zwierząt. Jego autorzy zbierają najciekawsze materiały z kraju i pokazują, jak wygląda codzienność mieszkańców polskich lasów. Tym razem swoim wyjątkowym nagraniem podzielił się jeden z obserwatorów - Paweł Chojnacki. Internauci byli zachwyceni. 

Zobacz wideo Jak się zachować, gdy spotka się dzikie zwierzę?

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Walczące warchlaki przyłapane na gorącym uczynku

W piątek, 14 kwietnia na profilu Fotopułapki - Trail Cameras pojawiło się nagranie zarejestrowane przez Pawła Chojnackiego. Mężczyźnie udało się uchwycić rodzinę dzików, która rozpoczęła prawdziwy spektakl, tuż przed obiektywem! Warchlaki zaczęły walczyć, energicznie skacząc i biegając dookoła. Podczas gdy zacięta bójka trwała w najlepsze, locha stała niemal w centrum wydarzeń i niewzruszona obwąchiwała teren. 

Nagranie hitem na Facebooku 

Film szybko podbił serca internautów i dotarł do blisko 20 tys. użytkowników. Wielu z nich było zachwyconych niecodziennym widokiem tych hasających maluchów. 

Ale spektakl! Te pasiaki super

- pisała jedna z komentujących. 

No dzieci się pokłóciły jak to w piaskownicy bywa

- zażartowała inna. 

Niektórzy zwrócili także uwagę, że podobne widoki można zauważyć także... z balkonów na polskich osiedlach. Dziki od dawna chodzą po ulicach, pojawiają się w pobliżu mieszkań i ryją okoliczne ogródki. Niedawno media społecznościowe obiegło także zaskakujące wideo z Gdyni. Dzikie zwierzę pojawiło się na Bulwarze Nadmorskim, a następnie wskoczyło łapami na ławkę zajmowaną przez pewną parę. Zobaczcie sami

Więcej o: