O wycieczce w to miejsce marzy każdy z nas! Teraz masz ją na wyciągnięcie ręki - TOP oferty

MATERIAŁ PROMOCYJNY
09.09.2022 18:00
O wycieczce w to miejsce marzy każdy z nas! Teraz masz ją na wyciągnięcie ręki - TOP oferty

O wycieczce w to miejsce marzy każdy z nas! Teraz masz ją na wyciągnięcie ręki - TOP oferty (Fot. Materiały Promocyjne Partnera)

Więcej o:
Komentarze (6)
Zaloguj się
 • cmok_wawelski

  0

  Ten art to jakaś niedoróbka.
  Powyżej n.p. przeglądarka Chrome pokazuje mi:
  'Wr�� do artyku�u'
  ...dlatego wróciłem i to dopisałem.

 • cmok_wawelski

  0

  Mieszkam i pracuję w USofEj od 35 wiosen i potwierdzam, że to piękny kraj z mnówstwem atrakcji. Jedną z nich obecnie - szczególnie dla przeciętnego Polaka - jest kurs dolara. Inną atrakcją jest wiele różnych stref klimatyczncyh. Wybierając miejsce i porę roku na turystykę tu - warto sprawdzić czy zabrać kurtkę zimową czy wręcz na odwrót - strój kąpielowy na Hawaje czy Wyspy Dziewicze. A może siekierę i gaśnicę, jeśli wczesną jesienią w góry Newady czy Kalifornii? N.p. latem kompletnie nie polecem Doliny Śmierci. A obecnie wschodniego wybrzeża Florydy oraz Puerto Rico. A jeśli już - to z własnym generatorem i benzyną.
  Ale jedno warto zabrać KONIECZNIE, niezależnie gdzie w USA i kiedy: polisę ubezpieczeniową, ktora zapłaci za szpital i karetkę w razie nieszczęścia. (Nie zwróci koszty tylko je POKRYJE!). N.p. drobny zawał czy wylewik i jazda karetką to parę tys. USD a dwa dni w szpitalu z jakimś zabiegiem czy podaniem czegokolwiek oprócz aspiryny to może na luzie być 100+ tys. USD. Oczywiście jak nie mamy to nie zakują nas w kajdcany, żebyśmy odrobili na plantacji trzciny ale i nie wykonają zabiegu, bo w USA medycyna to jest biznes.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX