Marzysz o wypoczynku w samym sercu Karkonoszy? Noclegi w Karpaczu są niedrogie, a hotele robią wrażenie

Natalia Szyperek
01.08.2022 08:00
Marzysz o wypoczynku w samym sercu Karkonoszy? Noclegi w Karpaczu są niedrogie, a hotele robią wrażenie

Marzysz o wypoczynku w samym sercu Karkonoszy? Noclegi w Karpaczu są niedrogie, a hotele robią wrażenie (Fot. Materiały Promocyjne Partnera)

Więcej o:
Komentarze (13)
Zaloguj się
 • oyayebye

  Oceniono 10 razy 10

  Super miejsce ale nie w wakacje. Jak widzę te hordy "zaliczające" Śnieżkę to mam odruchy wymiotne.

 • adam66-sz

  Oceniono 7 razy 7

  Tak, koscìoł Wang został przetransportowany z Norwegii do Polski. Ładny skrót myślowy. Idiotyzm historyczny wysokiego lotu.

 • mehinetec

  Oceniono 8 razy 6

  Kto wypoczął na wczasach w sercu Karkonoszy lub gdziekolwiek indziej, niech pierwszy rzuci we mnie jajecznicą z pensjonatowego śniadania. Dojazd, upał, korki, żona, dzieciaki, deptak z chińską tandetą, wleczenie się po szlakach, poszukiwanie sensownej kawy, oganianie się przed ulicznymi naganiaczami, szykowanie do powrotu, ponowne korki, naereszcie w domu!

 • cameel.m

  Oceniono 5 razy 5

  Karpacza już nie ma. Jest Zakopane BIS. Pierwszy raz odwiedziłem go ponad 30 lat temu. O jego klimacie stanowiła nieco senna atmosfera i setki małych pensjonatów. Karpacz miał bazę noclegową, która oferowała ilość miejsc adekwatną do pojemności szlaków i miejskiej infrastruktury. Widziałem jak budowano monstrualną i kiczowatą makabryłę Gołębiewskiego, dla wybudowania której zniwelowano ponad 8 hektarów stoku góry saneczkowej. W raz z innymi dużymi hotelami przyczynił się do zadeptania Karpacza i Śnieżki, o wypoczynku zapomnijcie, jest teraz prawie to samo co w Zakopanym.

 • truten.zenobi

  Oceniono 3 razy 3

  tja...Karpacz to wręcz synonim niskich cen i odludzia...

 • bunt1

  Oceniono 4 razy 2

  Karpacz syf smogowy .To miejsce trzeba omijać z daleka

 • excorporate

  Oceniono 1 raz 1

  Karpacz można odwiedzić ale poza sezonem, w wakacje to drugie Krupówki. I wcale nie jest tanio, pod tym względem nawet Szklarska jest lepsza.

 • areq1971

  Oceniono 1 raz 1

  Ja zawsze jeżdżę na Czeską stronę,nie dość że taniej to jeszcze jestem w sercu gór a nie "przed " jak to jest w Karpaczu.

 • wlodeek

  0

  Wspaniały Karpacz, a szczególnie okolice.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX