Weekend w Polsce: tam nie będziesz się nudzić! TOP 4 miejsca na aktywny wypoczynek

Natalia Szyperek
27.09.2021 19:30
Weekend w Polsce: tam nie będziesz się nudzić! TOP 4 miejsca na aktywny wypoczynek

Weekend w Polsce: tam nie będziesz się nudzić! TOP 4 miejsca na aktywny wypoczynek (Fot. Materiały Promocyjne Partnera)

Więcej o:
Komentarze (8)
Zaloguj się
 • albacor

  Oceniono 8 razy 6

  Weekend w Kazimierzu Dln. ? Chyba ktoś zwariował. Pełno ludzi, nie ma gdzie usiąść , gdzie solidnie zjeść, psy, dzieciarnia, baloniki, wrzask. Wypoczynek?

 • volverener

  Oceniono 4 razy 2

  Zdarza mi się, że będąc na Słowacji mam ochotę napisać i zamieścić kilka filmików w polskich mediach z tego cudownego kraju. Przechodzi mi to chcenie szybko gdy tylko pomyślę, co by się stało z tymi wszystkimi magicznymi wręcz dolinami, szlakami, czystymi i cichymi parkami wodnymi bez rozwrzeszczanych bachorów, gdyby moi rodacy zaczęli "odkrywać" Słowację w swej wielkiej masie. Żegnaj spokojna przyrodo, luzie na szlakach i ciszy w basenach. Witaj wrzask, przekleństwa, ku..wy i pie...dolić w powietrzu, brudne gacie w saunie okrywające katolickie brudne dupska, wyścigi na drogach.... psy na kąpieliskach, ścigające rowerzystów na ścieżkach... itp itd. Cała polska katolicka kultura w pigułce. Tego naszym południowym sąsiadom nie życzę z całego serca, dlatego niech artykuły takie jak wyżej zachęcają dalej naród do kiszenia się we własnym skansenie katolickiego syfu.

 • tiktaalik

  Oceniono 1 raz 1

  Wbrew pozorom weekend w Kazimierzu Dolnym może być atrakcyjny. Ale jeśli zna się Kazimierz to 2-3 dni można fajnie spędzić na trekkingu wokół. Jest mnóstwo pięknych wąwozów, teren pagórkowaty, ludzi mało. Mnie na pętelce ok. 18 km wyszło ok. 400 m podejść.

 • budegac

  Oceniono 11 razy 1

  Liznąłem tylko troszkę Europy i to wystarczy, żeby nie mieć wątpliwości gdzie stoi Polska z tą cała swoją "atrakcyjnością". Nie rozumiem rządzących polityków nie ważne z jakiej są opcji: jak można samemu widzieć pół Europy, różne Włochy Francje a nawet Czechy a potem objeżdżać w ramach kampanii cały ten polski przaśny syf i mieć czelność łgać w żywe oczy mantrą "Polska jest piękna". Takich i lepszych Kazimierzy w Czechach jest na pęczki a tu się wmawia, że mamy się takim jednym jedynym chwalić przed całym światem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX