Stawiasz na aktywny wypoczynek? Malta zapewni ci mnóstwo atrakcji! Mamy wycieczki w świetnych cenach

Natalia Szyperek
19.05.2021 18:30
Wioska Popeye na Malcie

Wioska Popeye na Malcie (shutterstock)

Więcej o:
Komentarze (7)
Zaloguj się
 • wrexham

  Oceniono 3 razy 3

  szkoda, że na Malcie jednym z najpopularniejszych sportów jest zabijanie wszelkich ptaków dla przyjemności w sposób czasem niezwykle okrutny; jeszcze gorsze, że to legalna "tradycja"; jadąc tam powinniśmy to wiedzieć;

 • juma07

  Oceniono 1 raz 1

  Nie pojedziemy na Maltę z powodu masowego wybijania ptaków wędrownych w drodze na północ i południe tylko dla kaprysu i barbarzyńskiej tradycji. !!!!!

 • izbkp

  Oceniono 1 raz 1

  Malta jest wielkości Krakowa. Położona bardziej na południe niż północna Tunezja. Po Malcie można bezpiecznie poruszać się komunikacją. Za taxi na/z lotniska jest ryczałt 20 eur. Są w strefie euro i mają najniższą inflację. Na Maltę można tanio polecieć Ryanerem. Nie wpuszczają niezaszczepionych. Mają jasne i klarowne zasady noszenia maseczek. Za obiad dla dwóch osób, z piwem płaci się 35 eur. Plaże skaliste są prawie wszędzie. Piaskowe mamy lepsze (ale morze całkiem inne). Z każdym można dogadać się po angielsku. Włoska kuchnia w brytyjskim pubie, jak najbardziej.

 • osmosis1

  0

  No i najwazniejsze ..pismak dostanie kase za pisanie bzdur .
  Kazdy niech jedzie na urlop gdzie chce .

 • g106

  0

  Byłem na Malcie, ciekawe wyspy ale malutkie i do zaliczenia w 2 dni. Plaże sobie darujcie. Są ciekawsze kierunki w Europie

 • cynamon_10

  Oceniono 2 razy 0

  Osobiście Malta nie przypadła mi do gustu, praktycznie dwie oblegane plaże do których trzeba dojechać, bądź samochodem, bądź autobusem, na pieszo dojść się nie da.

 • katzarina

  0

  Potwierdzam. Żadnej nudy. Wyspa przepiękna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX