Egipt czy Dominikana? Porównujemy oferty na wakacje 2021

Joanna Szczurek
01.04.2021 08:00
Dominikana

Dominikana (Shutterstock)

Więcej o:
Komentarze (7)
Zaloguj się
 • starykawaler35

  Oceniono 2 razy 2

  Co by nie powiedzieć złego o Egipcie to nurkowanie na tamtejszych rafach jest niesamowite.to jedno z najładniejszych raf na świecie i mało które miejsca pod względem rafy mogą się z nimi równać.

 • tabar1

  Oceniono 2 razy 2

  Z dwojga oczywiście Dominikana. Karaiby są cudowne. Zamiast płacić 4 lub 5 tys. za tydzień polecam np. Gwadelupę. Przelot z Paryża w obie strony od 2500 zł. trzy tygodniowy pobyt w apartamencie dwupokojowym przy samej plaży płacę za 2 osoby 5000 zł. Jem co chcę i o wybranej porze. Jedzenie w miejscowych restauracjach tanie i pyszne. A ponadto to terytorium francuskie - wszędzie czysto i bezpiecznie. Polecam także inne wyspy, począwszy od Bahamów po Barbados i Arubę. Na Karaiby można też lecieć przez Miami. Dobre i niedrogie połączenie z Warszawy jest TAP-em. Pozdrawiam i zapraszam

 • zenekciec

  Oceniono 10 razy 2

  Wole Dominikane niz tych Ahmedow .

 • pawelpap10

  0

  Dominikana podobnie jak Egipt jest polecane dla osób które lubią wypoczywać otoczeni nędza i wśród innych mało zamożnych wczasowiczów. Cześć wysp Karaibskich nadal należy do krajów europejskich i oferuje przyjemniejsze otoczenie. Na przykład Aruba.

 • tabar1

  0

  Zdecydowanie Dominikana ale w lutym i marcu. Nie później. Piękne plaże i nie tylko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX