Wybierz się w jedno z najbardziej czarujących miejsc! Chorwacja 2021 to HIT

Natalia Szyperek
07.01.2021 17:00
Chorwacja

Chorwacja (Fot. Materiały Promocyjne Partnera)

Więcej o:
Komentarze (9)
Zaloguj się
 • pawel_szar1970

  Oceniono 3 razy 3

  @Facio60 - wcale nie trzeba jechać naście godzin samochodem. Do paru lotnisk w Chorwacji (SPU, ZAD i DBV) da się w ok. półtorej godziny dolecieć samolotem. W 2020 widziałem loty w obie strony nawet za 200 zł. Bezpośrednie loty są z kilku lotnisk w Pl, więc każdy coś znajdzie blisko swojego domu.
  Ceny na miejscu? - też zależy, udało nam się we wrześniu zjeść obiad w knajpce (miasto turystyczne!) za 40 kun, a innego dnia za 80-90 kun. Zatem zależy. Kwatery (apartmany) mieliśmy raz za 10€, innym razem za 16-17€. Ale na pewno nie są to ceny szwajcarskie czy norweskie :) Zatem może trochę więcej obiektywizmu?

 • maj.basia

  Oceniono 6 razy 2

  Chorwacja - przepiękny kraj, zwiedziliśmy od półwyspu Istria, aż po Dubrownik . Jeździliśmy co roku i zwiedzaliśmy. Polecam każdemu, nie siedzenie w jednym miejscu ale zwiedzanie, bo jest co zobaczyć. Nie byliśmy tylko na Makarskiej, bo tam to tylko plaża i tłumy Polaków.

 • funky68

  Oceniono 1 raz 1

  Kiedyś jeszcze w latach 90-tych bardzo mi się podobało w Chorwacji.To było zaraz po zakończeniu wojny w Chorwacji.Wtedy to było coś,no bop człowiek jeszcze świata nie widział.Później gdy już zacząłem podróżować bardzo daleko taka Chorwacja jawi się już jak Kozia Wólka.Pierwsze lepsze 10 km w Islandii,Chile,Nowej Zelandii,RPA,Peru,Boliwii Chile czy Wietnamu ma dużo więcej zaoferowania niż cała Chorwacja.Na dodatek do krajów Południowo-Wschodniej Azji Czy Ameryki Południowej całość wycieczki wraz z przelotami wyjdzie taniej niż do Chorwacji

 • poszum

  Oceniono 4 razy 0

  Nie moge sie doczekac Via Carpathia. Wtedy Chorwacja stanie sie o wiele latwiej osiagalna.

 • facio60

  Oceniono 18 razy -2

  Chorwacja już nie jest taka tania. Na dodatek trzeba tam jechać kilkanaście godzin samochodem. Ludzie wcale nie tacy przyjaźni, tylko zdawkowo grzeczni jeśli chodzi o tych, co akurat prowadzą biznesy, z których korzystamy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX