Ferie Zimowe w Tyrolu - moc atrakcji w niskiej cenie!

NS
08.12.2019 19:00
Narty / Tyrol

Narty / Tyrol (Fot. Stubaier)

Ferie Zimowe to idealny czas na to, aby wybrać się całą rodziną na wycieczkę na narty. Z tej okazji mamy dla ciebie oferty nie do odrzucenia! Co powiesz na udany, aktywny wypoczynek w Tyrolu? Moc atrakcji w bardzo przystępnej cenie czeka na ciebie. Sprawdź oferty, które dla ciebie przygotowaliśmy.
open-image
  • Big Family: Urlop w dolinie Stubai połączony ze specjalną ofertą dla dzieci i rodzin!
   Dla całej rodziny szczególnie polecamy wyjazd do Tyrolu, gdzie czeka na was mnóstwo atrakcji za bardzo przystępną cenę. W przygotowanej ofercie macie 7 dni na zimowe szaleństwo na nartach - w tym wliczone śniadanie w cenie. Specjalna promocja czeka na dzieci poniżej 10 lat - w towarzystwie jednego z rodziców mogą korzystać z tzw. skipasów do woli!
   Sprawdź cenę
  • Jeden dzień szusowania gratis: Zarezerwuj 7 noclegów w tym karnet SKI plus CITY
   Możesz wybrać ofertę od 2 do 7 noclegów ze śniadaniem, a od tego pakiet Ski plus City Pass Stubai Innsbruck. Jest też możliwość bezpłatnego wstępu do parku wodnego Axams, ośrodka wypoczynkowego Neustift i kąpieliska Stubay. Dla dzieci również są przewidziane rabaty - bezpłatny wstęp od rocznika 2012 i młodszych.
   Sprawdź cenę
  • Zarezerwuj 2-7 noclegów i karnetem narciarskim Lodowiec Stubai w atrakcyjnej cenie!
   Czeka cię ponad 110 kilometrów świetnie przygotowanych tras, gwarancja śniegu od października do czerwca, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i wiele innych dodatkowych korzyści. Jest to miejsce, w którym odnajdą się zarówno amatorzy, jak i prawdziwi miłośnicy jazdy na nartach. W nadchodzącym sezonie ceny są bardzo przystępne, co zachęca do wybrania się, być może na przygodę życia!
   Sprawdź cenę
Więcej o: