Korzystne oferty do Tunezji, Omanu i Dubaju - sprawdź wycieczki tańsze nawet o połowę!

NS
13.11.2019 17:15
Tunezja, Sousse

Tunezja, Sousse (fot. shutterstock.com)

Co powiesz na zaczerpnięcie egzotyki podczas sezonu 2020? Jak na wakacje przystało, powinny odbywać się w takim miejscu, które pozwoli ci wypocząć i się zrelaksować. A jeśli do tego dołączyć palmy, słońce i piaszczyste plaże, plan brzmi naprawdę idealnie. Sprawdź propozycje wycieczek do Tunezji, Omanu i Dubaju - ceny są bardzo korzystne, za niektóre oferty zapłacisz nawet połowę mniej!
open-image
  • Tunezja

   Tunezja kusi egzotyką, pysznymi potrawami i wspaniałymi kurortami idealnymi na wypoczynek. Zarówno miłośnicy plażowania, zwolennicy zwiedzania zabytków, jak i podziwiania przepięknych krajobrazów odnajdą się w tym miejscu. Oprócz samego Tunisu najpopularniejszymi miastami są m.in. Safakis, Arjana, Bizerta, czy Kabis. Każdy z nich ma do zaoferowania wiele wspaniałych atrakcji!
   Sprawdź cenę
  • Oman

   Oman przywita cię słoneczną pogodą, piaszczystymi plażami liczącymi ponad 300 km i przepięknymi zabytkami. Mało tego, jest to również jedno z najbardziej przyjaznych turystom państw na Bliskim Wschodzie. Obowiązkowo musisz zwiedzić Maskat. Zobaczysz tam m.in.: Pałac Al-Alam, który znajduje się niedaleko portu i Wielki Meczet Sułtana Kabusa, którego architektura wprawia w zachwyt. Prawdziwą perłą architektury omańskiej jest Królewski Teatr i Opera Narodowa.
   Sprawdź cenę
  • Dubaj

   Dubaj to głównie luksus i nowoczesne budowle, zwłaszcza Burdż Al.-Arab i Burdż Chalifa. Warto wybrać się także do delfinarium, czy podziwiać sztuczną wyspę w kształcie palmy. Dubaj, mimo, że pełen jest drapaczy chmur, ma również imponujący ogród Miracle Garden - Ogród Cudów. Jak na Dubaj przystało, jest to największy ogród na świecie. 120 gatunków roślin, 50 milionów kwiatów i powierzchnia 72 hektarów - jest co oglądać.
   Sprawdź cenę
Więcej o: