Wycieczki na Kretę, Korfu i Zakynthos w świetnych cenach

NS
11.11.2019 13:00
Grecja

Grecja (https://www.instagram.com/visitgreece/)

Na sezon 2020, biura podróży przygotowały świetne oferty, jeśli chodzi o zagraniczne wycieczki. Dzięki promocji, jaką jest przedsprzedaż możesz wybrać się na Kretę, Korfu lub Zakynthos za naprawdę niewielkie pieniądze! Plaże, słońce i piękne widoki czekają - tych ofert nie możesz przegapić!
autor
open-image
  • Kreta

   Kretę co roku odwiedza mnóstwo turystów. Popularne kurorty oferują - oprócz malowniczych krajobrazów mnóstwo atrakcji, które zadowalają turystów. Skutery i narty wodne, nurkowanie, żeglowanie to tylko namiastka ekstremalnych przygód na Krecie. Miłośnicy pieszych wycieczek z pewnością ucieszą się na myśl o Kreteńskim Parku Narodowym, w którym można podziwiać najdłuższy w Europie wąwóz Samaria. Skorzystaj ze świetnych ofert First Minute z gwarancją najniższej ceny!
   Sprawdź cenę
  • Korfu

   Plaże na Korfu zachęcają do aktywności w wodzie. Windsurfing, wyprawy kajakowe, narty wodne, nurkowanie, a nawet loty na spadochronie za motorówką to tylko namiastka tego, co cię czeka. Stolica zapewni ci mnóstwo rozrywki. Wszystko to odbywać się będzie w towarzystwie wspaniałych widoków i niepowtarzalnych uroków przyrody. Skorzystaj z przedsprzedaży i ciesz się urlopem za niewielką kwotę!
   Sprawdź cenę
  • Zakynthos

   Na Zakynthos znajduje się zatoka Laganas z najdłuższą i najbardziej piaszczystą plażą Morza Śródziemnego. Ale to nie wszystko! Prawdziwą gratką są plaże, które zachęcają do wylegiwania się na słońcu i do uprawiania sportów wodnych, takich jak: windsurfing, narty wodne i pływanie kajakiem. Na wyspie Zakynthos nie ma czasu na nudę. Pamiętaj, że w przedsprzedaży najbardziej się opłaca, także nie czekaj ani chwili dłużej i rezerwuj termin na sezon 2020!
   Sprawdź cenę
autor

*

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.

Więcej o: