Albania, Bułgaria, Maroko - kraje, które cię zachwycą! Mamy oferty First Minute

NS
11.11.2019 11:30
Maroko

Maroko (https://www.instagram.com/moroccodeluxe/)

Wbrew pozorom, wakacje są tuż tuż! Dlatego warto już teraz zapoznać się z ofertą biur podróży, a trzeba przyznać - wycieczki są naprawdę kuszące! Chociażby te do Albanii, Bułgarii, czy Maroka. Zachęcają nie tylko ceną - sprawdź już teraz co cię czeka w tych pięknych krajach.
open-image
  • Albania

   Albania to jeden z niewielu krajów w Europie, który nadal zadziwia swoją autentycznością. Jej atutami są przede wszystkim: wspaniały klimat, zabytki oraz przepyszna kuchnia. Kraina orłów wyróżnia się górami, plażami oraz jeziorami. Śródziemnomorski klimat i gościnność mieszkańców sprawiają, że coraz częściej odwiedzają ten niewielki kraj turyści pragnący wypocząć i nacieszyć się pięknymi widokami.
   Sprawdź cenę
  • Bułgaria

   Złote Piaski to najpopularniejszy region turystyczny Bułgarii, który słynie z piaszczystych plaż, uważanych z resztą za najpiękniejsze w Europie. Przytulne restauracje i tawerny z widokiem na morze oferują znakomite bułgarskie dania i wina. Centra nadmorskich kurortów proponują dobrą zabawę wszystkim, niezależnie od wieku i upodobań. Tam każdy znajdzie coś dla siebie - skorzystaj już teraz z ofert na sezon 2020 i ciesz się udanym wypoczynkiem.
   Sprawdź cenę
  • Maroko

   Maroko to kraj niespodzianek i kontrastów. Ma również wszystkie możliwe cechy kraju marzeń każdego turysty: piękne wybrzeże Atlantyku, majestatyczne góry Atlas, ciekawe orientalne miasta z lokalnym klimatem oraz arabskie wioski, a także otwarte i gościnne nastawienie do zagranicznych gości. Oferty wycieczek na sezon 2020 to idealna okazja, aby się przekonać, że Maroko jest idealnym miejscem na udany wypoczynek.
   Sprawdź cenę
Więcej o: