Malownicze kurorty z pięknymi plażami tylko w Turcji, Lanzarote i Egipcie

NS
26.08.2019 17:30
Egipt

Egipt (Fot. Itaka)

Wypoczynek w najpiękniejszych kurortach to idealny pomysł na jak najlepsze zwieńczenie wakacji. Skorzystaj ze świetnych ofert all inclusive i ciesz się słońcem, plażami oraz pięknym widokiem. Do wyboru masz Turcję, Egipt i Lanzarote!
open-image
  • Turcja

   Wypoczynek w Turcji, , Itaka
   Sprawdź ceny wycieczki w wybranym terminie
   Turcja to przede wszystkim: Alanya, która przyciąga niezliczoną ilością atrakcji turystycznych. To właśnie tam możesz cieszyć się słońcem aż 300 dni w roku! Bodrum - gdzie piękne krajobrazy, cudowne zatoki i plaże zapierają dech w piersiach. To również świetna baza wypadowa na greckie wyspy Kos i Rodos.
  • Lanzarote

   Wypoczynek na Lanzarote, , Itaka
   Sprawdź ceny wycieczki w wybranym terminie
   Jak Lanzarote to tylko: Costa Teguise – doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi i osób szukających relaksu. Puerto del Carmen – wakacyjne centrum Lanzarote z 8 plażami. Playa Blanca - piękne szczyty Timanfaya, klifowe wybrzeże i plaże, z których promy poprowadzą cię wprost na Fuerteventurę.
  • Egipt

   Wypoczynek w Egipcie, , Itaka
   Sprawdź ceny wycieczki w wybranym terminie
   Wizyta w królestwie faraonów i tajemniczych piramid to zawsze dobry pomysł na urlop. Tym bardziej, że w Egipcie znajdziesz hotele tylko i wyłącznie z ofertą all inclusive! Do wypoczynku zachęcą cię długie, piaszczyste plaże, a dla osób pragnących większej dawki wrażeń istnieje możliwość podziwiania niesamowitych raf koralowych.


   Cena wycieczki może różnić się w zależności od wybranego terminu i aktualnych promocji
Więcej o: