Skorzystaj z wypoczynku all inclusive! Sprawdź ofert na Cypr, Kos i Costa del Sol

NS
23.08.2019 17:40
Costa del Sol

Costa del Sol (Fot. Itaka)

Palmy, piękne plaże, delikatny piasek i mnóstwo słońca to przepis na udany urlop, a to wszystko na dodatek w ofercie all inclusive! Zobacz oferty nie do odrzucenia i wypoczywaj na Cyprze, Kos lub w Costa del Sol!
open-image
  • Cypr

   Cypr - wypoczynek all inclusive, , Itaka
   Sprawdź ceny wycieczki w wybranym terminie
   Południe Cypru słynie z małych, urokliwych plaż, wyróżnionych Błękitną Flagą, jak Coral Beach w okolicach Pafos. Na wschodzie natomiast leży Ayia Napa ze słynną plażą Nissi i Protaras z plażą w Zatoce Figowców. Oprócz wypoczynku, na Cyprze czeka cię mnóstwo aktywności, jak nurkowanie, żeglarstwo czy wyprawy rowerowe.
  • Kos

   Kos - wypoczynek all inclusive, , Itaka
   Sprawdź ceny wycieczki w wybranym terminie
   Będąc w Kos koniecznie musisz zajrzeć do stolicy wyspy, gdzie znajdują się: piękna nadmorska promenada z palmami oraz ciekawe zabytki. Warto również wybrać się do najpopularniejszego kurortu - Tigaki znajdującym się na północy Kos. W Marmari, wiosce turystycznej można podziwiać malowniczy widok na wyspy, a nawet tureckie Bodrum.
  • Costa del Sol

   Costa del Sol - wypoczynek all inclusive, , Itaka
   Sprawdź ceny wycieczki w wybranym terminie
   Wybrzeże Słońca zachęca pięknymi zabytkami architektonicznymi, których świetnym przykładem jest pałac Alhambra w Granadzie. Costa del Sol to także niepowtarzalny krajobraz, wywierający ogromne wrażenie bogactwem kolorów. To także tam znajduje się najwyższy łańcuch gór w Hiszpanii, Sierra Nevada. Szczególnie polecamy wypoczynek w Marbelli, Benalmadenie, Torremolinos i Fuengiroli.

   Cena wycieczki może różnić się w zależności od wybranego terminu i aktualnych promocji
Więcej o: