Aktywny wypoczynek czas start! Wyspy Kanaryjskie i Cypr dostarczą ci mnóstwo wrażeń

NS
23.08.2019 09:00
Lanzarote

Lanzarote (Fot. Itaka)

Czas na aktywną końcówkę wakacji! Wybierz się w pełne słońca miejsca, które nie pozwolą ci się nudzić. Sporty wodne, długie spacery, czy całodzienne zwiedzanie to tylko namiastka atrakcji na Wyspach Kanaryjskich i Cyprze - sprawdź!
open-image
  • Lanzarote

   Wypoczynek na Lanzarote, , Itaka
   Sprawdź ceny wycieczki w wybranym terminie
   Wyjątkowa Lanzarote dostarczy ci mnóstwo wrażeń. Zachwyca egzotyczną urodą wulkanicznych krajobrazów, kolorami nieba, zalanymi słońcem plażami, intensywnym błękitem oceanu i elegancją miejscowego budownictwa. To tam zwiedzisz m.in. Jardin de Cactus, Park Narodowy Timanfaya i El Golfo - krater wulkanu z zielonym jeziorem. Miłośnicy sportów wodnych mogą skorzystać z nurkowania, surfingu czy żeglarstwa.
  • Teneryfa

   Wypoczynek na Teneryfie, , Itaka
   Sprawdź ceny wycieczki w wybranym terminie
   Na Teneryfie wakacje trwają przez cały rok! Turystów co roku przyciąga błyszczący w słońcu piasek, intensywnie zielone palmy czy kolorowe papugi w Loro Park. Tam zawsze znajdziesz czas na dobrą zabawę i relaks. Miłośnicy wszelakich aktywności szczególnie ucieszą się z możliwości surfingu, nurkowania, żeglarstwa i trekkingu.
  • Cypr

   Wypoczynek na Cyprze, , Itaka
   Sprawdź ceny wycieczki w wybranym terminie
   Cypr zachwyca pięknymi krajobrazami oraz ciekawą architekturą. Pafos to renomowany kurort z bogatą historią, który idealnie sprawdzi się podczas rodzinnych wakacji. Limassol to stolica sportów wodnych - tylko tam warunki do żeglowania są doskonałe. Larnaka natomiast zachwyca piaszczystymi plażami i urokliwymi bulwarami.

   Cena wycieczki może różnić się w zależności od wybranego terminu i aktualnych promocji
 
Więcej o: