Ciekawe kierunki na tegoroczne wakacje. Wybieramy najlepsze oferty!

Joanna Szczurek
23.07.2019 11:41
costa del sol

costa del sol (materiały prasowe)

Planujesz urlop i jeszcze nie wiesz na jaki kierunek się zdecydować? Spieszymy z pomocą! Wybraliśmy najciekawsze wycieczki w konkurencyjnych cenach. Słoneczna Hiszpania, piękna Tunezja, a może Grecja? Zobacz nasze propozycje i wybierz coś dla ciebie!
open-image
  • Stolica flamenco

   Costa del Sol
   Słoneczna Hiszpania, a dokładniej region Costa Del Sol to idealne miejsce dla osób, które podczas swojego wypoczynku uwielbiają wypocząć na pięknych plażach, ale też pozwiedzać. Stolica flamenco zachęca pięknymi krajobrazami i ciekawymi zabytkami.
   Itaka Sprawdź ceny!
  • Piękna Kapadocja

   Turcja
   Turcja to kraj, w którym udany wypoczynek, świetna pogoda i wspaniała atmosfera są gwarantowane. Polecamy te oferty dla rodzin podróżujących z dziećmi.
   Itaka Sprawdź ceny!
  • Egejski ogród

   Kos
   Ta spokojna wyspa jest nazywana „egejskim ogrodem”. Idealna dla osób, które chcą wypocząć i spędzić czas na łonie natury. Te rejony słyną też z najpiękniejszych plaż w całej Grecji.
   Itaka Sprawdź ceny!
  • Plaże, kluby i piękna architektura

   Tunezja
   Tunezja przyciąga szerokimi, piaszczystymi plażami i piękną tradycyjną architekturą. To świetny kierunek również dla młodych, którzy mogą liczyć na liczne restauracje i kluby.
   Itaka Sprawdź ceny!
  • Najpiękniejsze plaże i zabytki

   Cypr
   Cypr to nie tylko piękne plaże, ale też liczne zabytki. Znajdziesz to wiele pozycji z listy UNESCO! Będąc na Cyprze warto też odwiedzić park wodny Fasouri Watermania.
   Itaka Sprawdź ceny!
Więcej o: