Uwielbiasz dalekie podróże? Najciekawsze kierunki w konkurencyjnych cenach!

redakcja
05.06.2019 15:12
Phuket

Phuket (Pixabay.com)

Jeszcze nie wiesz, gdzie wybierasz się na urlop? Jeżeli chcesz zobaczyć nowe i ciekawe miejsca to poznaj nasze propozycje. Te tereny warto odwiedzić!
open-image
  • Bangkok

   Bangkok, Tajlandia,
   Sprawdź cenę lotów
   Jedna z najbardziej znanych azjatyckich mega-metropolii to miasto, którego wprost nie wypada ominąć podczas podróży po tym kraju. Dlaczego? Ponieważ jest nie tylko wielkim tyglem kulturowym, ale także jednym z najbardziej rozrywkowych miast po tej stronie globu.
  • Phuket

   Phuket, Tajlandia,
   Sprawdź cenę lotów
   Atrakcyjność Phuket, wybitnie turystycznej wyspy Tajlandii, opiera się przede wszystkim na wielu wspaniałych plażach. Dojazd z lotniska do centrum miasta zajmuje 45 minut natomiast do Patong Beach można dotrzeć w pół godziny.
  • Dubaj

   Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie,
   Sprawdź cenę lotów
   Dubaj z pewnością zauroczy cię luksusem, nowoczesnymi budowlami oraz kulturą. Będąc w tym ekskluzywnym mieście koniecznie musisz zobaczyć Burdż Al.-Arab, Burdż Chalifę, delfinarium, sztuczną wyspę w kształcie palmy, imponujące centra handlowe, a także piaszczyste plaże, z Jumeirah w roli głównej.
  • Szanghaj

   Szanghaj, Chiny,
   Sprawdź cenę lotów
   Szanghaj przyciąga turystów z całego świata. Wielkie miasto we wschodnich Chinach. Port morski i duża liczba wieżowców to tylko niektóre atrakcje.
Więcej o: