Niezwykłe rejsy dla nowożeńców - romantyczne rejsy dla dwojga [TOP 4]

KS
04.04.2019 14:15
Niezwykłe rejsy dla nowożeńców

Niezwykłe rejsy dla nowożeńców (fot. shutterstock)

autor
open-image
Romantyczny rejs we dwoje to wasze marzenie? Wybraliśmy najciekawsze rejsy wycieczkowe, które na długo zapadną w waszej pamięci i stworzą piękne wspomnienia.
  • Morze Śródziemne

   Francja, Włochy, Hiszpania i Baleary
   Kilkudniowy rejs, który pozwoli zwiedzić jedne z najpiękniejszych miejsc w Europie. Każdy z krajów, które odwiedzimy podczas wycieczki statkiem może być idealnym miejscem na romantyczną podróż, ale czemu się ograniczać? Rejs wycieczkowy to doskonała okazja do odwiedzenia najważniejszych miejsc, podczas jednodniowych postojów w takich miastach jak Savona, Marsylia czy Barcelona.
   Sprawdź pełną ofertę
  • Europa Północna

   Niemcy, Dania i Norwegia
   Romantycznie może być również na północy Europy, a miłośnicy historii, zabytków i pięknych widoków na pewno nie będą narzekać na nudę. Podczas rejsu odwiedzimy m.in. Kopenhagę, Hellesylt, Geiranger czy Stavanger. Da to możliwość nie tylko zobaczenia pięknych fiordów, ale również zwiedzenia mniej uczęszczanych skandynawskich szlaków. Dodatkowo każde z tych portowych miast może pochwalić się ciekawą kulturą i historią.
   Sprawdź pełną ofertę
  • Karaiby

   Floryda, Jamajka, Wyspy Kanaryjskie i Meksyk
   To zdecydowanie propozycja dla par, które mogą pozwolić sobie na dłuższy urlop oraz przelot do USA. Sam rejs trwa 10 - starujemy z Florydy, by zatrzymać się w takich miejscach, jak Bahamy, Jamajka, Kajmany, Honduras i Meksyk. Dla wielu osób może to być podróż marzeń - nie należy do najtańszych, ale zdecydowanie warto ją odbyć, jeśli fundusze nam na to pozwolą. Idealna propozycja dla nowożeńców.
   Sprawdź pełną ofertę
  • Ocean Indyjski i Bliski Wschód

   Mauritius, Seszele, Madagaskar i Reunion
   Kolejna dalsza podróż, która idealne sprawdzi się dla par, które szukają wyjątkowych przeżyć. Podczas prawie dwutygodniowego rejsu, spędzimy sporo czasu na luksusowym statku, ale również nie zabraknie okazji, by odpocząć na plaży, nurkować czy aktywnie spędzić czas. Ten rejs to doskonała okazja do poznania niesamowitej flory i fauny oraz mniej znanej Europejczykom kultury.
   Sprawdź pełną ofertę
autor

* *

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.

Więcej o: