Piesze wycieczki z polarem w roli głównej - lekka i wygodna alternatywa kurtki

NS
26.03.2019 18:00
Polar The North Face

Polar The North Face (regatta.it)

Po pieszej wycieczce w grubej, ciężkiej kurtce będziesz zmęczona. Dlatego polecamy ci równie ciepłe, ale o wiele lżejsze zamienniki - wygodne polary! Na wiosnę będą jak znalazł. Wybierz model w swoim ulubionym kolorze.

Polary / Materiały partnerówPolary / Materiały partnerów regatta.ie

Bluzy polarowe sprawdzą się idealnie w czasie mrozów jako dodatkowa warstwa pod kurtkę, natomiast w cieplejsze dni okażą się świetnym zamiennikiem kurtki. Pojemne kieszenie, a w niektórych modelach także kaptury, są bardzo praktyczne, zwłaszcza, jeśli wybierasz się na długą, pieszą wycieczkę. Wierzchnie okrycia polarowe zapewnią ci odpowiednią temperaturę i komfort. Jeśli pogoda nie będzie ci sprzyjać, bluza z ciepłego, miłego w dotyku polaru jest na tyle cienka, że z powodzeniem możesz założyć na nią kurtkę. Intensywne kolory, takie jak czerwień czy błękit, w mgnieniu oka ożywią twoją stylizację.

Polary / Materiały partnerówPolary / Materiały partnerów regatta.ie

Wiele sportowych marek ma w swoim asortymencie ciepłe polary. Outdoorowe firmy takie jak The North Face czy Columbia oferują świetne modele, które dzięki materiałowi nowej generacji zapewniają idealną termoizolację. Nie wchłaniają również wody i wilgoci, dlatego doskonale sprawdzają się m.in. podczas górskich wycieczek. Ale to nie wszystko! Utrzymują także naturalną temperaturę ciała, a materiał nie gniecie się, ani nie mechaci. Sięgnij po klasykę, która jest zawsze w modzie - wybierz uniwersalny model w kolorze czarnym, a dopasujesz go do wszystkiego!

Polary / Materiały partnerówPolary / Materiały partnerów regatta.ie

Warto podkreślić, że bluza polarowa jest na tyle uniwersalna, że zawsze można jej użyć jako ocieplacza pod kurtkę softshellową czy puchową. Wiosną, podczas chłodnych dni, będzie świetnym okryciem wierzchnim. Bluza polarowa to wcale nie bardzo duży wydatek - fajne, godne uwagi modele możesz upolować już za 60 zł. Możesz być pewna, że wysokiej jakości materiał posłuży ci przez długie lata. Wybierz model w odpowiednim dla siebie kolorze i stwórz ciekawą stylizację idealną na piesze, długie wycieczki.

Więcej wygodnych i funkcjonalnych bluz polarowych znajdziesz poniżej!

Więcej o: