Dokąd pojechać na majówkę? Najciekawsze wycieczki objazdowe - wybór redakcji [TOP 5]

KS
11.03.2019 10:30
Park Narodowy Jezior Plitwickich

Park Narodowy Jezior Plitwickich (Shutterstock)

autor
open-image
Dokąd pojechać na majówkę? Wybraliśmy dla was 5 wycieczek objazdowych, które zwróciły naszą uwagę. Postawiliśmy na Europę, Afrykę i Bliski Wschód, gdzie pogoda w maju będzie na tyle ładna, że bez trudu będzie można cieszyć się zwiedzanymi atrakcjami, a jednocześnie upały nie będą doskwierać, tak jak ma to miejsce latem.
  • Turcja Licyjska

   Świetna propozycja dla osób, które chcą zwiedzić dużo historycznych miejsc i zapoznać się bliżej z kulturą regionu. W programie między innymi będzie możliwość zwiedzenia Myry - niezwykłej rzymskiej metropolii, kanału Dalyan czy Afrodyzji - świątyni bogini miłości. Na uwagę zasługują również cuda natury, w tym Pamukkale i termalne źródła czy Wąwóz Saklikent. Wycieczka jest bardzo zróżnicowana, a przy tym nie zabraknie też czasu na samodzielne zwiedzanie i odpoczynek.
   Sprawdź cenę wycieczki
  • Egipt - Potęga Południa

   Jeśli planujecie wycieczkę do Egiptu połączoną ze zwiedzaniem, to zdecydowanie polecamy zdążyć przed największymi upałami. A warto, ponieważ Egipt ma do zaoferowania znacznie więcej niż słynne Piramidy w Gizie czy Dolina Królów (tę ostatnią również będzie można zobaczyć na proponowanej wycieczce). W programie znalazły się takie atrakcje, jak: starożytne Teby, świątynia Horusa w Edfu i Sobka w Kom Ombo, Wielka Tama w Asuanie i bogini Izyda na wyspie File.
   Sprawdź cenę wycieczki
  • Rzym i Watykan - Doppio Italiano

   Bardzo bogaty program wycieczki pozwoli poznać nie tylko najważniejsze miejsca w Rzymie i Watykanie, ale również odwiedzić mniej znane zabytki. Wycieczka jest intensywna, dlatego warto pojechać na nią w maju, kiedy temperatura jest niższa niż w miesiącach letnich. W programie m.in. Bazylika św. Piotra, Muzea i Ogrody Watykańskie, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie i Fontanna Barcaccia, Koloseum, Palatyn, Muzea Kapitolińskie oraz Katakumby św. Kalista.
   Sprawdź cenę wycieczki
  • Grecja - Bliżej Bogów

   Grecja ma do zaoferowania zarówno wiele atrakcji historycznych, jak i piękną florę i faunę, dzięki czemu wycieczka objazdowa nie powinna się nudzić. Oferta, którą zwróciła naszą uwagę pozwoli zobaczyć nie tylko najważniejsze miejsca związane z grecką historią, ale również da okazję, by cieszyć się wypoczynkiem i tutejszą przyrodą. W programie m.in. Zatoka Wraku, Mykeny i pałac Agamemnona, Sparta, Elafonisos, Ateny oraz chętnych tydzień pobytu na Zakynthos.
   Sprawdź cenę wycieczki
  • Bałkańskie Skarby

   Naszą ostatnią propozycją jest wycieczka na Bałkany. Na uczestników czeka przejazd przez Czechy, Austrię i Chorwację do Bośni i Hercegowiny. W programie znalazły się takie atrakcje jak: Sarajewo i Mostar w Bośni, Dubrownik - perła Adriatyku czy Belgrad. Zaplanowany został również wypoczynek w Czarnogórze oraz wycieczka do Albanii. Dużym plusem wycieczki jest jej atrakcyjna cena - już od 1700 zł za osobę przy tak atrakcyjnym programie.
   Sprawdź cenę wycieczki
autor

* *

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranych terminów.

Więcej o:
Komentarze (10)
Zaloguj się
 • swiroslaw_zbawiciel

  Oceniono 21 razy 21

  A mnie wkur...za podawanie ceny wycieczki, do której trzeba i tak dopłacić obowiązkowo 1000 zł pilotowi.
  Dlaczemu biuro podróży boi się od razu przy cenie w złotych dopisać "+250 EUR płatne gotówką"?

 • udet11

  Oceniono 7 razy 7

  Art SPONSOROWANY. Wszystkie nazwy wycieczek dotyczą jednego biura

 • ahoy2

  Oceniono 6 razy 0

  ewelino, jaki z tego wypływa morał dla całego świata?

 • ewelina89889

  Oceniono 36 razy -2

  Wszędzie pięknie. nie mogłam się zdecydować czy chce do Turcji lecieć czy do Grecji przeważyło to, że czarter enter air leci delikatnie krócej do Grecji, a że będzie leciała ze mną mama pierwszy raz samolotem to wybrałam tak, aby dla niej było wygodniej.

 • allisong

  Oceniono 10 razy -10

  U nas majówka będzie w PL, to za krótko by jechać za granicę, wolę się wybrać w góry, widziałam na sun&snow promocje na rezerwację apartamentów, pojedziemy na te kilka dni i na pewno odpoczniemy bez spiny i konieczności biegania za przewodnikiem i zwiedzania czego nie cierpię

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX