Niebanalne pomysły na udanego Sylwestra. Dokąd pojechać i gdzie imprezować?

KS
02.11.2018 10:30
Niebanalne pomysły na udanego Sylwestra

Niebanalne pomysły na udanego Sylwestra (fot. pexels)

Szukasz pomysłu na niebanalną imprezę sylwestrową? Wybraliśmy kilka propozycji, które wyjątkowo zwróciły naszą uwagę. Mamy propozycje zarówno dla miłośników gór, jak i mieszczuchów, którzy liczą na szaloną zabawę.

Sylwester w kopalni soli w Bochni

Sylwester 250 m pod ziemią to propozycja, jaką mają dla nas organizatorzy imprezy sylwestrowej w kopalni soli w Bochni. Wspaniałe wnętrza zabytkowej kopalni soli stworzą zaskakującą oprawę balu i niezwykłą atmosferę. W programie liczne atrakcje, w tym zaaranżowane kasyno, open bar, liczne konkursy, a także możliwość zwiedzenia kopalni. Zabawę poprowadzi konferansjer Łukasz Biega, a szampańską zabawę na parkiecie zapewni zespół Obsesja Band oraz DJ.

Istnieje możliwość przedłużenia pobytu w podziemiach bocheńskiej kopalni soli do czterodniowego pobytu w Centrum Konferencyjnym &SPA Nowa Bochnia. 

Niebanalny SylwesterNiebanalny Sylwester fot. pexels

Zbójnicki kulig sylwestrowy

Kolejną ciekawą propozycją jest zabawa sylwestrowa w Wiśle. Impreza utrzymana jest w góralskim klimatacie - z kapelą góralską Karpackie Zbóje i z napadem prawdziwych zbójników! Oprócz biesiady z góralami i zbójnikami czeka na gości kulig przy blasku pochodni. Dla osób zakwaterowanych w Wiśle jest możliwość transportu na zabawę w kuligu. Impreza jest organizowana od kilku lat i zawsze cieszy się dużą popularnością, stąd wiadomo, że nie zabraknie towarzystwa do zabawy. 

Sylwester taki jak kiedyś

Tęsknicie za dobrze znanymi prywatkami? Ortalionowe kurtki, wielkie marynarki z poduszkami, spodnie z wysokim stanem? Stoły zastawione wędlinami, kiełbasami, śledzikami i dobrze nam znaną sałatką jarzynową? W Warszawie na Mysiej możecie powrócić do lat 90-tych podczas sylwestrowej imprezy. W ofercie konkursy, zabawy, open bar (zaopatrzony nie tylko w alkohol, ale też oranżady) oraz szwedzki stół w domowym stylu. Lokal na ten wieczór zostanie przystrojony tak, aby przypominał klimat dawnych lat, a DJ zapewni muzykę, która pozwoli przenieść się do tamtego okresu. 

Sylwester taki jak kiedyśSylwester taki jak kiedyś fot. pexels

Sylwestrowy bal przebierańców

Wśród ciekawych propozycji imprez sylwestrowych nie mogliśmy pominąć również balu przebierańców. Im bardziej wyjątkowe przebranie, tym lepiej! Zabawa organizowana jest w Zajeździe Złotogórskim niedaleko Koła. W ofertę sylwestrową oczywiście wliczony został bufet oraz alkohole. Zabawę uprzyjemni zespół Albatros oraz wystrzałowy pokaz fajerwerków. Dodatkowo można wykupić pobyt w Zajeździe wraz ze śniadaniem, by odpocząć po zabawie. 

Więcej o: