Wakacje w Polsce za mniej niż 300 zł/dobę za 2 osoby. Zobacz nasze typy

KS
27.07.2018 14:15
Wakacje w Polsce za mniej niż 300 zł/dobę za 2 osoby

Wakacje w Polsce za mniej niż 300 zł/dobę za 2 osoby (fot. materiały partnera)

Wakacje w Polsce potrafią kosztować niewiele mniej niż za granicą, jednak również w naszym kraju można znaleźć dobre hotele w pięknych lokalizacjach w przystępnych cenach. Wybraliśmy dla was 5 takich propozycji.

Baltic Cliff Spa&Wellness, Niechorze, WybrzeżeBaltic Cliff Spa&Wellness, Niechorze, Wybrzeże materiały partnera

Baltic Cliff Spa&Wellness

To popularne letnisko położone na Pomorzu Zachodnim przyciąga turystów między innymi piękną, zabytkową latarnią morską stojącą tuż przy plaży. Jako dodatkowe atrakcje można wymienić np. Muzeum Rybołówstwa Morskiego czy Park Miniatur Latarni Morskich. Niedaleko stąd także do Międzyzdrojów czy Kamienia Pomorskiego, gdzie nie brakuje również atrakcji i pięknych zabytków. 

Hotel to czterogwiazdkowy kompleks, w skład którego wchodzą też baseny i SPA. Dzieci mają zapewnioną opiekę animatorów oraz dziecięce menu. 

Blue Marine Mielno

Unieście leży tuż obok Mielna, do którego z powodzeniem można wybrać się pieszo na spacer. W Mielnie czeka wiele atrakcji dla osób, które poza plażowaniem lubią także nocne życie, np. w klubach. Łatwy jest stąd również dostęp do Koszalina, w którym warto odwiedzić chociażby park linowy Trollandia czy wioskę indiańską. 

Hotel umiejscowiony jest w odpowiedniej odległości od centrum Mielna, dzięki czemu można będzie odpocząć od głośnych imprez. Jednocześnie jest blisko plaży i jeziora Jamno, na którym miłośnicy żeglugi znajdą również atrakcje dla siebie. 

Baltic Plaza Hotel Medi Spa

Kołobrzeg to jedno z popularniejszych miejsc letniskowych w Polsce. Przyciąga piękną, szeroką plażą, a jego zwiedzanie można rozpocząć od portowego nabrzeża, molo i zabytkowej latarni. Jednym z najważniejszych zabytków Kołobrzegu jest bazylika konkatedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, warto też zobaczyć ratusz, przypominający średniowieczny zamek. To tylko kilka z ważniejszych atrakcji turystycznych, których w Kołobrzegu nie brakuje. 

Proponowany przez nas czterogwiazdkowy hotel znajduje się na uboczu - na terenie zielonego Parku Natura 2000, co gwarantuje świeże powietrze i ciszę. Hotel oddaje do dyspozycji gości apartamenty składające się z sypialni, pokoju dziennego, łazienki, aneksu kuchennego oraz tarasu. 

KołobrzegKołobrzeg materiały partnera

Hotel Gorzelanny

Jarnołtówek to doskonała baza wypadowa, by zapoznać się z urokami Opolszczyzny. Liczne szlaki turystyczne, park krajobrazowy oraz atrakcje takie jak park linowy czy Interaktywny Park Rozrywki i Edukacji „Rosenau – Zaginione Miasto”  przyciągają wielu turystów. Bliskość przejścia granicznego jest dodatkowym plusem i umożliwia nieco bliższe poznanie sąsiadów zza granicy. 

Czterogwiazdkowy hotel Gorzelanny znajduje się na terenie Parku Krajobrazowego Góry Opawskie w sąsiedztwie jeziora. Do dyspozycji gości pozostaje jacuzzi, basen, łaźnia parowa i salon kosmetyczny oraz plac zabaw dla najmłodszych. 

Blue Mountain Resort

Ze Szklarskiej Poręby prowadzi wiele szlaków turystycznych - miejscowość leży w dolinie Kamiennej, na styku Karkonoszy i Gór Izerskich. Jednak również w samej Szklarskiej Porębie i jej okolicach czeka na turystów wiele atrakcji. Warto chociażby zobaczyć dwa wodospady: Szklarki i Kamieńczyka - najwyższy wodospad w Karkonoszach, ma 27 m. Za wodną kurtyną znajduje się wykuta grota - Złota Jama. Warto również podziwiać architekturę - miejscowość jest zabudowana oryginalnymi domami z XIX i początków XX wieku. Na potoku Kamieńczyk stoi Młyn św. Łukasza z XVIII wieku, kolejną atrakcją będzie dom pisarzy, braci Hauptmannów, a także Wlastimilówka, czyli dom-muzeum malarza Wlastimila Hofmana.
Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci, np. Dinopark, z replikami wielkich gadów, piaskownicami, kinem 3D i wioską indiańską.

Blue Mountain Resort to baza wypadowa do pobliskich Jakuszyc, Karpacza czy czeskiego Harrachova, a nawet Pragi, również w samym hotelu może czekać nas sporo atrakcji. Do dyspozycji pozostają restauracje, park wodny, klub nocny, salon urody, strefa dla dzieci i inne. 

Blue Mountain Resort, Szklarska Poręba, SudetyBlue Mountain Resort, Szklarska Poręba, Sudety materiały partnera

Więcej o:
Komentarze (15)
Zaloguj się
 • daga_1

  Oceniono 48 razy 44

  A dlaczego nie napiszecie, że takie ceny, to w listopadzie są? A wypoczywać listopadzie, to napewno nie w Polsce.

 • piotrpanek1

  Oceniono 19 razy 19

  Zaczyna sie od 300 zł, a kończy na 1000. Taki chłyt marketingowy - jak w skeczu o chińskiej knajpie Ani Mru Mru

 • adamkauczor25

  Oceniono 17 razy 17

  Proszę nie wypisywać takich herezji jeśli chodzi o ceny! Takich cen nawet po sezonie letnim nie ma!!!

 • lilo150

  Oceniono 9 razy 9

  jezioro Jamno to jeden wielki ściek Panie redaktorze, sprawdzone.

 • Oceniono 7 razy 7

  Wejdźcie na stronę któregoś z tych hoteli i wpiszcie jakieś konkretne daty - zobaczycie ile rzeczywiście kosztują... :)

 • a.d.b

  Oceniono 7 razy 7

  Reklama. Chamstwo gazety podającej reklamy jako artykuły jest nie do pobicia. Nikt inny tak nie robi i zapewne nie zarabia.

 • gg7887

  Oceniono 2 razy 2

  Kleszcze gratis

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX