Wybierz się w góry na wiosnę - noclegi z wyżywieniem za mniej niż 300 zł

ks
28.02.2018 12:00
Wybierz się na zimowy wypoczynek w Polsce

Wybierz się na zimowy wypoczynek w Polsce (materiały partnera)

Jeżeli dosyć macie zimowej rutyny, być może potrzebujecie zaszyć się w jakimś pięknym miejscu w Polsce i odpocząć chociaż kilka dni. Wybraliśmy dla was noclegi z wyżywieniem za mniej niż 300 zł za dobę.

Wybierz się w góry na wiosnęWybierz się w góry na wiosnę materiały partnera

Zimą wielu z nas marzy o ucieczce do ciepłych krajów. Jednak wraz ze zbliżającą się wiosną, warto pomyśleć o odpoczynku na terenie naszego kraju. Coraz więcej naszych hoteli oferuje bardzo atrakcyjne zabiegi SPA, baseny, rehabilitacje, masaże i inne atrakcje, które zachęcają do pozostania w kraju, nawet w tak chłodniejsze dni. 

Naszym typem są zdecydowanie polskie góry i ich okolice. Szklarska Poręba czy Zakopane to bardzo popularne kierunki, jednak na początku wiosny ceny są tam atrakcyjniejsze, a turystów mniej. Dobry dojazd pociągiem czy busem to dodatkowy plus, aby wybrać tak popularną miejscowość turystyczną. 

Wybierając się na południe Polski nie musimy jednak ograniczać się tylko do zwiedzania oraz pieszych wędrówek po szlakach. Chociaż miłośnicy trekkingu na pewno nie będą zawiedzeni, to również osoby, które chcą odpocząć i zregenerować siły w sposób bardziej leniwy mogą liczyć na bardzo dobrą obsługę. Pakiety SPA, masaże, baseny - to tylko nieliczne udogodnienia, które czekają na turystów w hotelach w Białce Tatrzańskiej czy Nowym Sączu. Poniżej możecie zapoznać się z wybranymi przez nas ofertami bliżej.

Mrozy w Polsce na chwilę odpuściły, ale mają jeszcze zamiar powrócić. To tylko dodatkowy powód, by wyrwać się z domu i chociaż przez kilka dni odpocząć od codziennych zajęć, porannego wstawania do pracy czy długich dojazdów i stania w korkach. Nie trzeba przy tym wydawać majątku na egzotyczne podróże. Polskie hotele są jedynymi z najlepszych w Europie, dlatego warto pozostać w kraju i za niewielką kwotę naładować baterię na dalsze zimowe dni. 

Więcej o: