Bielizna i ubrania termoaktywne idealne na zimowy wyjazd w góry

KS
01.10.2018 09:34
Bielizna i ubrania termoaktywne idealne na zimowy wyjazd w góry

Bielizna i ubrania termoaktywne idealne na zimowy wyjazd w góry (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Bielizna i ubrania termoaktywne stanowią jeden z najważniejszych elementów zimowego ekwipunku, o czym doskonale wiedzą osoby aktywnie spędzające czas o tej porze roku np. w górach. Jeżeli masz już zaplanowany zimowy wyjazd, sprawdź, gdzie warto kupić odpowiednią odzież.

Bielizna termoaktywna na zimę

Wybierając się zimą w góry warto zaopatrzyć się w bielizną termoaktywną średniej grubości. Takie modele doskonale sprawdzą się zarówno w polskich górach, jak i zagranicznych kurortach, bez względu na to, czy planujecie zjazdy po stoku czy spacery i lekki trekking. Gruba bielizna termoaktywna sprawdzi się jeżeli planujecie nocować pod namiotem lub macie w planach bardziej wymagające wycieczki górskie. 

Bielizna termoaktywna na zimęBielizna termoaktywna na zimę kolaż redakcja, materiał partnerów

Ciepłe bluzy i polary

Ciepłe bluzy i polary to oczywiście jeden z lepszych wyborów, a i wśród nich znajdziemy termoaktywne modele, które zapewnią nam doskonałą regulację temperatury podczas zimowych aktywności w górach. Warto zainwestować w tego typu ubrania, ponieważ komfort ich noszenia jest nieporównywalnie większy niż podczas zakładania zwykłych swetrów czy bluz. Przede wszystkim unikamy w nich sytuacji, kiedy najpierw się spocimy, a potem odczuwamy chłód, co jest szybkim sposobem na złapanie przeziębienia. 

Ciepłe bluzy i polaryCiepłe bluzy i polary kolaż redakcja, materiały partnerów

Drobne akcesoria

Wybierając się w góry nie można zapomnieć także o takich drobnych akcesoriach, jak czapki, rękawiczki oraz kominy i szaliki. Również wśród nich znajdziemy lekkie, termoaktywne modele, które sprawdzą się na stoku lub szlaku. Wybierając rękawiczki, zwróćmy uwagę na to, by były również wodoodporne, dzięki czemu upadku na śniegu nie będą nam straszne. Z kolei cienka, ale ciepła czapka będzie doskonałą opcją pod kask, kiedy planujemy zjazdy na nartach czy snowboardzie. 

Drobne akcesoriaDrobne akcesoria kolaż redakcja, materiały partnerów

Poniżej znajdziecie więcej zimowych ubrań i bielizny, które na pewno przydadzą się podczas wyjazdów w góry i nie tylko. 

Więcej o:
Komentarze (5)
Zaloguj się
  • ttwo

    Oceniono 1 raz 1

    Najważniejszy by cały sprzęt był z odpowiednim LOGO. Kolor też jest ważny. Trzeba zasięgnąć rady stylisty - koniecznie. Nie zapomnijcie o właściwej czapce albo chociaż opasce, koniecznie z logo i we właściwym kolorze. A jak założycie plecak z dozownikiem do picia - szał. Nic więcej nie potrzeba. Teraz tylko wyjście gdzieś w plener parę sweet fotek, do sieci i można wracać do klubu na impeskę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX