Akcesoria dla narciarzy - kaski, gogle i wiele innych przydatnych rzeczy w okazyjnych cenach

KS
17.01.2018 12:30
Akcesoria dla narciarzy

Akcesoria dla narciarzy (unsplash)

Jeżeli wyjazd na narty macie jeszcze przed sobą, to jest to doskonały czas, by uzupełnić zimowy ekwipunek o akcesoria przydatne na stoku. Wybraliśmy dla was najciekawsze oferty ze sklepów internetowych.

Kaski narciarskie

Kask oczywiście pełni przede wszystkim funkcję bezpieczeństwa. Należy go wymieniać co kilka lat oraz wtedy, gdy jest chociaż trochę uszkodzony, dlatego sprawdź cie swoje przed wyjazdem na narty. Poza tym może być on modnym dodatkiem do waszych zimowych stylizacji. 

Kaski narciarskieKaski narciarskie kolaż redakcja, materiały partnerów, unsplash

Gogle narciarskie

Gogle to kolejny obowiązkowy dodatek do narciarskiego ekwipunku. Dobierając je warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy, ale najważniejsze jest to, by pasowały do wybranego przez nas kasku. Nie mogą być też za duże, ani za małe. 

Gogle narciarskieGogle narciarskie kolaż redakcja, materiały partnerów, unsplash

Elektroniczne gadżety na stok

Elektronika nie jest niezbędna na stoku, jednak warto wspomnieć o tym, co może się niektórym z was przydać. Na pierwszym miejscu stawiamy kamerki sportowe - malutkie, lekkie i pozwalają uwiecznić nawet najbardziej ekstremalne wyczyny na stoku. Polecamy również opaski sportowe, które nie tylko pokażą godzinę, ale także monitorują puls czy spalone kalorie. Przydać się mogą także sportowe słuchawki bezprzewodowe. 

Elektroniczne gadżety na stokElektroniczne gadżety na stok kolaż redakcja, materiały partnerów, unsplash

Styczeń i luty do doskonały okres na zakupy zimowego ekwipunku. Większość sprzętów jest już przeceniona, dlatego można z powodzeniem zaopatrzyć się na późniejszy wyjazd w góry, jak i na przyszły sezon. Warto zwrócić uwagę także na buty sportowe oraz śniegowce, które przydadzą się po nartach. Na wyprzedażach można znaleźć tego typu obuwie zimowe w bardzo okazyjnych cenach - nawet 50-70% taniej względem ceny pierwotnej. Dodatkowo nie zapominajcie również o rękawiczkach, czapkach, szalikach czy kominach. Te również możemy znaleźć zarówno w sklepach online, jak i sportowych w coraz niższych cenach. Poniżej więcej propozycji, jakie udało nam się dla was znaleźć. 

Więcej o: