Ciepłe swetry i bluzy - idealne na wyjazd w góry

BA
05.12.2017 18:00
góry swetry

góry swetry (góry swetry)

Wybierasz się w góry i kompletujesz swoje wyposażenie? Zobacz, jakie swetry i bluzy sprawdzą się idealnie podczas mroźnej pogody!

Jeśli właśnie pakujesz swoją walizkę i wybierasz się na urlop w górach, to musisz być przygotowany/a na mrozy. Oprócz nart i odzieży narciarskiej nie zapomnij także o ciepłych swetrach i bluzach, które ochronią cię przed zimnem. Przecież nie będziesz spędzać całych dni na stoku. Sweter sprawdzi się doskonale. Oto kilka damskich i męskich modeli, na które warto rzucić okiem: 

Grube pulowery 

Wyjazd w góry - swetry / kolaż redakcja, materiały partnerówWyjazd w góry - swetry / kolaż redakcja, materiały partnerów Wyjazd w góry - swetry / kolaż redakcja, materiały partnerów Wyjazd w góry - swetry / kolaż redakcja, materiały partnerów

Jeśli wybierasz się w góry zimą , to najlepszym ubraniem, jakie możesz wziąć oprócz odzieży narciarskiej są grube i wygodne swetry z dobrej jakości materiałów. Wybieraj modele z dużą ilością bawełny, która oddycha. Dobrym pomysłem będą też swetry zakończone golfem, co będzie stanowić dodatkową ochronę.

Kardigany 

Wyjazd w góry - kardigany / kolaż redakcja, materiały partnerówWyjazd w góry - kardigany / kolaż redakcja, materiały partnerów Wyjazd w góry - kardigany / kolaż redakcja, materiały partnerów Wyjazd w góry - kardigany / kolaż redakcja, materiały partnerów

Inną opcją zamiast swetra zakładanego przez głowę jest ciepły kardigan. Możesz wybrać model zapinany na guziki albo zdecydować się na kardigan w formie narzutki czy nawet ponczo. Kardigan zawsze ci się przyda. Możesz go założyć na bluzkę, koszulę lub sukienkę i mieć zawsze przy sobie w razie chłodów.

Bluzy rozpinane i z kapturem 

Wyjazd w góry - bluzy / kolaż redakcja, materiały partnerówWyjazd w góry - bluzy / kolaż redakcja, materiały partnerów Wyjazd w góry - bluzy / kolaż redakcja, materiały partnerów Wyjazd w góry - bluzy / kolaż redakcja, materiały partnerów

Jeśli jednak cenisz sobie bardziej sportowy i luźny styl, to idealnym wyborem dla ciebie na wyjazd będą bluzy. Możesz zdecydować się na model z kapturem. Kaptur będzie stanowił dodatkową ochronę przed zimnem i śniegiem. Bluza może być rozpinana, dzięki czemu będzie też z powodzeniem pełnić funkcję dodatkowego okrycia. 

Poniżej znajdziesz jeszcze więcej ciepłych swetrów, kardiganów i bluz idealnych na wyjazd w góry :

Więcej o: