Odzież i akcesoria dla małych narciarzy w okazyjnych cenach [PRZEGLĄD]

KS
29.11.2017 12:00
Odzież i akcesoria dla małych narciarzy w okazyjnych cenach

Odzież i akcesoria dla małych narciarzy w okazyjnych cenach (kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. i.pinimg.com)

Wybieracie się z dziećmi na narty? Koniecznie sprawdźcie, czy maluch nie wyrósł już z zeszłorocznych ubrań i w razie potrzeby uzupełnijcie garderobę i ekwipunek małego narciarza. Wybraliśmy dla was najciekawsze oferty.

Dobra kurtka czy kombinezon narciarski to podstawa ekwipunku każdego narciarza, nawet tego najmłodszego. Niezależnie od tego czy maluch jeździ już całkiem nieźle czy dopiero stawia swoje pierwsze kroki na nartach czy desce, to właśnie ciepła, lekka odzież będzie najważniejszym zakupem. Obok nich warto pamiętać również o wodoodpornych rękawicach, czapce, która będzie wygodnie leżeć pod kaskiem oraz chuście lub kominiarce, które ochronią twarz. 

Sprzęt narciarski możemy oczywiście wypożyczyć, jednak jeśli planujemy kupić, to warto wiedzieć, że zarówno narty jak i buty mogą być regulowane. Dzięki temu mogą "rosnąć" razem z dzieckiem i służyć mu przez kilka sezonów. 

Wybraliśmy dla was odzież i akcesoria dla najmłodszych narciarzy, które zapewnią im komfort i bezpieczeństwo na stoku, a wam, jako rodzicom nie zrujnują portfela.