Damska odzież narciarska - kurtki, spodnie i akcesoria w najlepszych cenach [PRZEGLĄD]

KS
27.11.2017 12:00
Damska odzież narciarska

Damska odzież narciarska (Damska odzież narciarska (kolaż redakcja, materiał partnerów, fot. instagram.com/jessicapopadich))

Wybierasz się na narty, ale musisz wpierw uzupełnić zimową garderobę? Wybraliśmy 30 ubrań, akcesoriów i dodatków, które pozwolą ci uzupełnić narciarski ekwipunek. Zobacz, nie tylko praktyczne, ale także piękne kurtki czy spodnie damskie w najbardziej okazyjnych cenach

Damska odzież narciarska (kolaż redakcja, materiał partnerów, fot. instagram.com/jessicapopadich)

Zarówno początkujący, jak i zaawansowany narciarz powinien ze starannością dobrać ubranie na stok. Kurtki i spodnie powinny być wodoodporne oraz oczywiście doskonale chronić przed chłodem i wiatrem. Dobrze, by były lekkie, ale ciepłe. Wybór koloru jest kwestią bardzo indywidualną, a projektanci dbają o to, by damska odzież narciarska zachwycała i świetnie współgrała z najnowszymi trendami.

Poza kurtką czy spodniami bardzo ważne są także dodatki, takie jak czapka, rękawiczki oraz szalik. Zamiast tego ostatniego świetnie sprawdza się chusta, komin lub kominiarka. Rękawice również powinny być wodoodporne, zwłaszcza jeśli jesteś początkującą narciarką i często zaliczasz upadki. Jako obowiązkowe pozycje na liście warto też dodać gogle oraz kask. 

Poza warstwą wierzchnią, warto też zwrócić uwagę na to, co przylega do bezpośrednio do ciała. Warto zainwestować w dobrej jakości bieliznę termoaktywną, która odprowadzi nadmiar potu i zapewni właściwą termoregulację. Zwróć uwagę nie tylko na koszulki czy legginsy, ale także na skarpety. 

Więcej o: