Ciepłe polary dla kobiet i mężczyzn - nie tylko na zimowe wyjazdy [PRZEGLĄD]

KS
21.11.2017 13:30
Ciepłe polary dla kobiet i mężczyzn

Ciepłe polary dla kobiet i mężczyzn (fot. pexels.com)

Ciepłe polary są niezastąpione, kiedy spada temperatura. Doskonale sprawdzają się podczas zimowych wyjazdów oraz w codziennych stylizacjach, np. "na cebulkę". Przygotowaliśmy duży przegląd modeli dla kobiet i mężczyzn w okazyjnych cenach.

fot. pexels.com

Zarówno w sklepach sportowych, jak i popularnych sieciówkach, znajdziemy duży wybór ciepłych polarów. Zarówno wybierając model dla pań, jak i panów, należy zwrócić uwagę na jakość materiału oraz to, by polar dobrze odprowadzał wilgoć od ciała. Dzięki temu unikniemy przeziębienia lub innych dolegliwości zdrowotnych. 

Kolekcje dla kobiet wyróżniają się niezwykłą kolorystyką. Jednak nie brakuje również modeli bardziej stonowanych, które będą pasowały do stylizacji, niezależnie od zmieniających się trendów. Polary damskie warto nosić nie tylko na wycieczki czy zimowe wyjazdy. Z powodzeniem możemy je wykorzystać również w miejskich stylizacjach, jako że styl sportowy na dobre zagościł również na co dzień.

Modele męskie to przede wszystkim stonowana kolorystyka i wygodne kroje. Polary powinny pasować do większości sportowych ubrań, jakie panowie znajdą w swojej szafie. Nie brakuje jednak także ciepłych bluz, które nieco ożywią stonowane zestawy. Zobaczcie nasze propozycje poniżej. 

Więcej o: