Jak się spakować, by mieć porządek w bagażu? Te kosmetyczki i organizery ułatwią ci pakowanie

KS
24.10.2017 11:00
Zobacz kosmetyczki i organizery, które ułatwią pakowanie

Zobacz kosmetyczki i organizery, które ułatwią pakowanie (kolaż redakcja, materiały: 4meee.com, i.pinimg.com, autor nieznany)

Uporządkowanie bagażu przed podróżą i w jej trakcie oszczędza sporo zamieszania, kiedy dotrzemy do celu. Aby ułatwić sobie pakowanie, warto zainwestować w kosmetyczki, organizery i podręczne torby podróżne.

Kosmetyczki

Kosmetyczki oczywiście świetnie sprawdzają się do przechowywania kosmetyków, jak sama nazwa wskazuje. Jednak, będąc w podróży, z powodzeniem możemy wykorzystać je również do przechowywania leków i drobnych akcesoriów. Warto również wspomnieć przy tym, że jadąc w podróż, dobrze jest zaopatrzyć się w miniaturowe butelki czy flakony na kosmetyki i środki czystości, aby nie było konieczności brać ze sobą całej dużej butelki szamponu czy żelu pod prysznic. W miniaturowych pojemniczkach można także przechowywać kosmetyki kolorowe, jak pudry czy podkłady. 

KosmetyczkiKosmetyczki Kosmetyczki (kolaż redakcja, materiały partnerów) Kosmetyczki (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Organizery

Organizery podróżne to bardzo szeroka kategoria, w skład której wchodzą zarówno specjalne pojemniki do walizek i toreb, jak i np. organizery samochodowe. Warto w nie zainwestować zwłaszcza wtedy, kiedy przewozisz delikatne rzeczy oraz takie, które wymagają szczególnej uwagi. Dobrze zorganizowany bagaż przyda się, gdy musimy zabrać ze sobą ubrania, które łatwo ulegają gnieceniu. Jeżeli zaś musimy zabrać ze sobą bardzo dużo rzeczy, a ciężko jest się nam spakować, warto pomyśleć o torbach próżniowych na ubrania. To bardzo wygodne rozwiązanie, jeśli zależy nam na kompaktowym rozmiarze bagażu.

OrganizeryOrganizery Organizery (kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. Julia Engel) Organizery (kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. Julia Engel)

Torby podręczne

Ostatnią rzeczą, jaką dla was przygotowaliśmy, jest przegląd podręcznych toreb, które sprawdzą się zarówno w samolocie, jak i na krótkim urlopie samochodem. Jeżeli chcecie mieć łatwy dostęp do wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy, to zwróćcie uwagę przede wszystkim na to, by torba miała dużo kieszeni, solidne, ale wygodne zapięcia oraz, by można było ją nosić w ręku i na ramieniu. 

Torby podręczneTorby podręczne Torby podręczne (kolaż redakcja, materiały partnerów) Torby podręczne (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Poniżej więcej akcesoriów, które przydadzą się podczas pakowania zarówno na krótkie, jak i długie wyjazdy. 

Więcej o: