Nie potrafisz spakować się w kabinówkę? Nie pomogą żadne triki, chyba, że zastosujesz się do tych porad

18.10.2017 21:06
Jak spakować się w kabinówkę

Jak spakować się w kabinówkę (Kolaż/http://travelperusa.com/Materiały partnera/Jak spakować się w kabinówkę)

Pakując się na wyjazd, myśl o tym, czego tak naprawdę potrzebujesz, a nie o tym, co musisz zabrać. Żadne triki nie pomogą, jeśli będziesz mieć za dużo rzeczy. Nadmiar i brak planu to najgorsi wrogowie sensownego pakowania. Oto kilka przydatnych porad.

Myśl zestawami

Pakowanie będzie przyjemniejsze, jeśli będziesz miała uporządkowaną szafę, w której wszystko do siebie pasuje. Dzięki temu cokolwiek byś z niej nie wyjęła, z powodzeniem zestawisz z innym elementem garderoby. Pakując się na wyjazd, myśl zestawami. Jakie ubrania założysz na konkretną okazję. Dzięki temu unikniesz zabierania niepotrzebnych rzeczy, a skupisz się na konkretach. Wybieraj ubrania bazowe o jednolitej, neutralnej kolorystyce. Spodnie, okrycia wierzchnie powinny pasować do reszty outfitu.

Zestaw na wyjazdZestaw na wyjazd Kolaż/Materiały partnera/Zestaw na wyjazd Kolaż/Materiały partnera/Zestaw na wyjazd

Spakuj podróżne evergreeny

Podróżne evergreeny to rzeczy, które sprawdzają się zawsze i mogą pełnić różne role.

Na przykład: duży lekki szal sprawdzi się świetnie jako ochrona przed słońcem lub w samolocie, kiedy zrobi się chłodniej. Płócienna lub bawełniana torba zajmuje mało miejsca, jest świetną alternatywą dla klasycznej torebki, a w walizce możesz spakować do niej bieliznę. Dzięki temu zaoszczędzisz trochę miejsca. Kobiety nie wyobrażają sobie eleganckiego zestawu bez odpowiedniej torebki. Ale co zrobić, jeśli w naszej walizce nie ma już miejsca? Z pomocą przychodzi eleganckie etui na czytnik czy ipada. Tak, tak eleganckie etui może z powodzeniem zastąpić klasyczną kopertówkę. Pomieści wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, jakie zechcesz zabrać ze sobą na elegancką kolację czy imprezę.

Rzeczy wielozadanioweRzeczy wielozadaniowe Kolaż/http://www.redreidinghood.com//Materiały partnera/Rzeczy wielozadaniowe Kolaż/http://www.redreidinghood.com//Materiały partnera/Rzeczy wielozadaniowe

Wybierz najmniejszą walizkę, jaką możesz

Wszyscy dobrze wiemy, że duża torba podróżna zachęca do zabierania mnóstwa niepotrzebnych rzeczy. Mamy wówczas usprawiedliwienie dla kolejnej pary butów czy jeszcze jednej sukienki. Jeśli wybierzesz małą walizkę, z pewnością zapakujesz tylko to, czego tak naprawdę potrzebujesz. Nie oznacza to jednak, że należy wciskać rzeczy na siłę. Jeśli nie masz już miejsca, a naprawdę go potrzebujesz, weź większą walizkę. Pakowanie na siłę niszczy nie tylko walizkę, ale również to, co znajduje się w środku.

Wybór walizkiWybór walizki Kolaż/http://www.redreidinghood.com/Materiały partnera/Wybór walizki Kolaż/http://www.redreidinghood.com/Materiały partnera/Wybór walizki

Komentarze (2)
Zaloguj się
  • marcinblonie

    Oceniono 1 raz 1

    Ołtfity....

  • student_zebrak

    Oceniono 2 razy 0

    klopot w tym, ze do kabiny nie puszczaja butelek z winem, ani puszek z piwem. Dlatego preferujemy walizki czy torby sredniego rozmiaru i dajemy jako bagaz..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX