Idealne na jesienne wycieczki piesze lub rowerowe. Buty sportowe dla całej rodziny

KS
27.09.2017 10:00
Buty sportowe idealne na jesienne wycieczki piesze lub rowerowe

Buty sportowe idealne na jesienne wycieczki piesze lub rowerowe (fot. pexels.com)

Chociaż sezon wakacyjny się skończył, to warto nie zapomnieć o rodzinnych aktywnościach. Piesze wędrówki czy wycieczki rowerowe to świetny sposób spędzania wspólnie czasu, zaś odpowiednie obuwie powinno być w tym wypadku jednym z najważniejszych elementów ekwipunku.

Sportowe buty damskie

W naszym przeglądzie pojawił się zarówno buty outdoorowe, jak i typowe treningowe. Podczas zakupów, pamiętajcie o tym, że nie ma butów uniwersalnych i idealnych do każdego typu aktywności, dlatego weźcie pod uwagę to, jak chcecie spędzać aktywnie czas. W ostatnim czasie bardzo popularne są kolorowe buty sportowe - są one dobrym dodatkiem do jesiennych zestawów, kiedy częściej wybieramy szarości i inne spokojne kolory. To również dobry okres, by odwiedzić sklepy internetowe i outlety, gdzie w bardzo dobrych cenach możemy kupić ładne i modne obuwie sportowe. 

Sportowe buty damskieSportowe buty damskie Sportowe buty damskie (kolaż redakcja, materiały partnerów) Sportowe buty damskie (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Buty sportowe dla mężczyzn

Dla mężczyzn wybraliśmy modele w bardziej stonowanych kolorach, które będą dobrze współgrały z większością ubrań. Coraz częściej nosi się buty sportowe na co dzień, dlatego warto wybrać model, który będzie najlepiej pasował do większości naszej garderoby. Na piesze wycieczki z rodziną przydadzą się lekkie buty turystyczne lub hikingowe. Jeżeli jednak wybieracie się w góry, warto zastanowić się nad zakupem butów trekkingowych lub górskich. 

Buty sportowe dla mężczyznButy sportowe dla mężczyzn Buty sportowe dla mężczyzn (kolaż redakcja, materiały partnerów) Buty sportowe dla mężczyzn (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Dziecięce buty sportowe

Problem z kupowaniem obuwia dla dzieci jest taki, że maluchy szybko z nich wyrastają. Jednak, jeżeli planujecie piesze lub rowerowe wycieczki całą rodziną, to musicie zainwestować w dobre obuwie sportowe lub outdoorowe dla dzieci. Jesień to doskonały czas, by uzupełnić garderobę najmłodszych, ponieważ sklepy sportowe organizują liczne posezonowe wyprzedaże. Uważajcie na używane byty sportowe dla najmłodszych - ortopedzi nie zalecają, by najmłodsi chodzili w nich, ponieważ może to powodować wady postawy w późniejszym wieku. 

Dziecięce buty sportoweDziecięce buty sportowe Dziecięce buty sportowe (kolaż redakcja, materiały partnerów) Dziecięce buty sportowe (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Zobaczcie jeszcze więcej naszych propozycji na niedrogie obuwie sportowe, które przypadnie podróżnikom w każdym wieku. 

Więcej o: