Jesienne stylizacje w trzech najmodniejszych kolorach sezonu

Magdalena Najczuk
11.07.2017 01:13
Instytut Pantone ogłosił listę kolorów, które będą modne w tym sezonie. Weźmiemy na tapet trzy najpopularniejsze. Sprawdź sama najmodniejsze odcienie nadchodzącej jesieni.

Czerwony total look

Krzykliwy, ekstrawagancki i niesamowicie seksowny kolor. Czerwony, bo o nim mowa, szturmem zdobył serca fanów mody. Ta energetyczna barwa dodaje pewności siebie i sprawia, że nie przejdziesz niezauważona. W tym kolorze świetnie będą wyglądały zarówno blondynki jak i brunetki. Jeśli do tej pory unikałaś tego odcienia, zainwestuj w jedną dobrą jakościowo rzecz w czerwonym kolorze. Może to być marynarka lub sukienka. Sama zobaczysz jak dobrze możesz poczuć się w tym odcieniu.

Beżowy total look

Spokój, równowaga i delikatność. Z tym kojarzy się ta neutralna barwa. Beżowy odcień w mgnieniu oka zyskał swoich zwolenników. Pasuje do większości stylizacji. Jest idealny na jesienne dni. Ubrania w tym odcieniu pokochają kobiety ceniące sobie klasyczną elegancję i niewymuszony styl. 

Szary total look

Jeśli miałybyśmy zdecydować, jaki kolor jest podstawą jesiennej garderoby każdej kobiety, zdecydowanie byłby to kolor szary. Jest bardzo twarzowy i subtelny. Można łączyć go praktycznie ze wszystkimi kolorami. W połączeniu z klasyczną, elegancką sukienką tworzy modne biznesowe zestawienie, a  jako dodatek przy ciepłym szalu, otula szyję przed jesiennym chłodem.