Namioty, śpiwory i wszystko, czego potrzebujesz na biwak kupisz teraz taniej. Perełki z wyprzedaży

KS
21.09.2017 12:00
Namioty, śpiwory i wiele innych

Namioty, śpiwory i wiele innych (kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. pexels.com)

Kiedy najlepiej kupować sprzęt biwakowy? Wraz z końcem wakacji ceny w sklepach sportowych i specjalistycznych spadają. Przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych ofert ze sklepów internetowych.

Namioty i akcesoria

Kilkudniowy biwak nie może obyć się bez porządnego namiotu. Kupując namiot, zwróć uwagę na jego podstawowe zastosowanie - ile osób ma pomieścić i gdzie będzie używany. Namioty kempingowe zazwyczaj są projektowane tak, by zapewnić największy komfort podczas odpoczynku. Z kolei modele trekkingowe są znacznie lżejsze i zajmują mniej miejsca po złożeniu. Są niższe i polecane osobom, które namiotu potrzebują jedynie do noclegu. Zwróć uwagę także na to, by namiot był wodoodporny, miał dobrą wentylację oraz stelaż. 

Namioty i akcesoriaNamioty i akcesoria Namioty i akcesoria (kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. pexels.com) Namioty i akcesoria (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Śpiwory w dobrych cenach

Odpowiedni śpiwór to gwarancja dobrego odpoczynku na urlopie. Zwróć przede wszystkim uwagę na to, by materiał dobrze chronił organizm przed wychłodzeniem w trakcie snu. Ważne są także warunki i okres roku, w jakich śpiwór będzie przez nas używany, ponieważ modele różnią się miedzy sobą nie tylko kształtem, ale i zastosowaniem. Warto także, tak jak w przypadku namiotu, wziąć pod uwagę to, czy będziemy ze śpiworem wędrować - wtedy powinien być odpowiednio lekki i kompaktowy. 

Śpiwory i akcesoriaŚpiwory i akcesoria Śpiwory (kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. instagram.com/campingvibes) Śpiwory (kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. instagram.com/campingvibes)

Sprzęt turystyczny

Miłośnicy biwakowania doskonale wiedzą, że odpowiedni sprzęt turystyczny wpływa na komfort oraz bezpieczeństwo podczas odpoczynku. Wyprzedaże posezonowe są doskonałą okazją, by uzupełnić swój ekwipunek o sprzęt z wyższej półki. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na znacznie lepsze akcesoria, za które zapłacimy podobnie, jak za tańsze odpowiedniki w środku sezonu. Latarki, kuchenki turystyczne, scyzoryki wielofunkcyjne, nawigacje GPS - możliwości jest bardo wiele, my wybraliśmy jedynie kilka najciekawszych ofert. 

Sprzęt turystycznySprzęt turystyczny Sprzęt turystyczny (kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. pexels.com) Sprzęt turystyczny (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Czego jeszcze warto szukać na wyprzedażach? W wielu sklepach została przeceniona także odzież specjalistyczna oraz obuwie. Ich ceny w sezonie potrafią być bardzo wysokie, dlatego warto wypatrywać posezonowych okazji. Na biwak przydadzą się także inne drobne akcesoria, jak chociażby pojemniki na jedzenie, turystyczne kosmetyczki, apteczki i wiele innych. Poniżej jeszcze kilkanaście ciekawych ofert:

Więcej o:
Komentarze (5)
Zaloguj się
 • amberowy

  Oceniono 14 razy 14

  naj bardziej na biwaku potrzebny jest toporek do rzucania ? chyba w tego co popełnił te wypociny

 • wwojtek9

  Oceniono 5 razy 5

  To mają być niskie ceny? To jest KOSMOS, na portalach z demobilem wojskowym można kupić dużo taniej sprzęt o wielokrotnie lepszej jakości!

 • myshkuff

  Oceniono 5 razy 5

  brakuje jeszce meblościanki, przy tym doborze sprzętu wydaje się jakby niezbędny.

 • 0

  "Zwróć uwagę także na to, by namiot był wodoodporny, miał dobrą wentylację oraz stelaż."
  Raz pojechałem na biwak z namiotem i zapomniałem stelaża - faktycznie porażka. Ale kupić namiot bez stelaża i w dodatku niewodoodporny to faktycznie sztuka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX