Akcesoria rowerowe i odzież sportowa z wyprzedaży: teraz miłośnicy rowerowych wycieczek mogą sporo zaoszczędzić

KS
29.08.2017 13:00
Akcesoria rowerowe i odzież sportowa z wyprzedaży

Akcesoria rowerowe i odzież sportowa z wyprzedaży (kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. pexels.com)

Sprawdź jakie akcesoria i odzież dla rowerzystów warto kupić na wyprzedażach w sklepach specjalistycznych i sportowych. Niektóre rzeczy znaleźliśmy nawet o 50 procent taniej!

Spodnie i buty dla rowerzystów z wyprzedaży

Kiedy planujemy wycieczki rowerowe, odpowiednia odzież powinna być jednym z naszych priorytetów. Najważniejsze, by spodnie nie wplątywały się w łańcuch, dlatego doskonałym wyborem są legginsy. Na dłuższe wyprawy możemy zaopatrzyć się w specjalne modele z wkładkami, dzięki którym będzie wygodniej nam się siedziało na siodełku.

Legginsy dla rowerzystówLegginsy dla rowerzystów Legginsy dla rowerzystów (kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. instagram.com/thisiscambridge) Legginsy dla rowerzystów (kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. instagram.com/thisiscambridge)

Kolejną ważną kwestią są odpowiednie buty - miłośnicy przejażdżek mogą skusić się na specjalne obuwie z systemem SPD, czyli zaczepami ułatwiającymi pedałowanie. Jednak zwykłe obuwie sportowe również dobrze się sprawdzi, zwłaszcza jeśli nie jeździsz bardzo często. To doskonały okres dla kupowania butów sportowych, ponieważ większość marek wraz z końcem wakacji organizuje duże wyprzedaże. 

Buty na rower z wyprzedażyButy na rower z wyprzedaży Buty na rower z wyprzedaży (kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. s.click.aliexpress.com) Buty na rower z wyprzedaży (kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. s.click.aliexpress.com)

Kurtki i koszulki na rower w okazyjnych cenach

Odpowiednie spodnie oraz obuwie to podstawa, by wygodnie i komfortowo jeździć rowerem. Co z pozostałymi elementami? Koszulki i kurtki sportowe sprawdzą się doskonale. Najlepszym wyborem będą zdecydowanie modele termoaktywne, które dobrze regulują temperaturę ciała. Kupując kurtkę warto zwrócić uwagę, by chroniła zarówno przed deszczem, jak i wiatrem. Zwróć też uwagę, czy ma kieszonkę z tyłu - boczne i przednie mogą przeszkadzać w jeździe. Swoje poszukiwania warto rozpocząć w sklepach online, gdzie zarówno koszulki na rower, jak i kurtki możemy teraz kupić taniej. 

Kurtki i koszulki na rower w okazyjnych cenachKurtki i koszulki na rower w okazyjnych cenach Kurtki i koszulki na rower w okazyjnych cenach (kolaż redakcja, materiały partnerów, fot.maap.cc) Kurtki i koszulki na rower w okazyjnych cenach (kolaż redakcja, materiały partnerów, fot.maap.cc)

Akcesoria rowerowe taniej

Przede wszystkim zwróć uwagę na ofertę kasków i wszelkiego typu odblasków, które zapewnią bezpieczeństwo na drodze. Taniej możemy kupić teraz również plecaki rowerowe i sakwy. Wśród ciekawych akcesoriów, które znajdziemy w promocjach w sklepach internetowych, możemy wyróżnić także nawigacje turystyczne czy akcesoria do naprawy drobnych usterek, jak przebita dętka. Warto zwrócić uwagę też na bidony i termosy - te ostatnie przydadzą się zwłaszcza w przypadku dłuższych wycieczek. Podczas planowania dłuższych wypraw, nie zapomni także o prowiancie, który możesz spakować do specjalnego pojemnika. 

Więcej o: