Buty trekkingowe, plecaki i kurtki z wyprzedaży - sprzęt do pieszych wędrówek kupisz teraz znacznie taniej

KS
21.08.2017 09:00
Buty trekkingowe, plecaki, kurtki i wiele innych

Buty trekkingowe, plecaki, kurtki i wiele innych (Buty trekkingowe, plecaki, kurtki i wiele innych (kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. lotus-flow3r.tumblr.com))

Sezon wyprzedaży dotarł także do sklepów sportowych i specjalistycznych. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym miłośnikiem wędrówek, czy zapalonym wędrowcem, na pewno docenisz dobrej jakości buty, praktyczne plecaki i inne niezbędne do trekkingu sprzęty w okazyjnej cenie.

Niedrogie buty trekkingowe

Buty trekkingowe to podstawa wyposażenia każdego miłośnika pieszych wycieczek. Dobrej jakości obuwie potrafi kosztować bardzo dużo, jednak koniec lata to doskonała okazja, by poszukać tańszego obuwia. Sklepy sportowe, platformy zakupowe online i sklepy specjalistyczne organizują w tym okresie wyprzedaże i specjalne obniżki. Szukając dobrych butów, zwróć uwagę przede wszystkim na jakość wykonania i materiały, jakie zostały użyte do produkcji obuwia. But zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podczas wędrówki, więc warto postawić na najlepszy model, na jaki nas stać. 

Niedrogie buty trekkingoweNiedrogie buty trekkingowe Niedrogie buty trekkingowe (kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. buykub.com) Niedrogie buty trekkingowe (kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. buykub.com)

Plecaki na wycieczki 

Plecaki to również bardzo ważne elementy wyposażenia dla miłośników trekkingu. W plecaku musi się pomieścić nie tylko prowiant, ale także zapasowa odzież i wszystkie rzeczy, które mogą przydać się podczas wędrówki. Więcej pisaliśmy o tym tutaj . Jaki powinien być idealny plecak trekkingowy? Przede wszystkim lekki, ale i wytrzymały. Dobrze, by był wodoodporny. Kupując plecak na wycieczki, warto m.in. zwrócić uwagę na ilość kieszeni i dodatkowych przegródek, jakość szelek i rozmiar plecaka, który powinien być dopasowany do naszego wzrostu i postury. 

Plecaki na wycieczki w dobrych cenachPlecaki na wycieczki w dobrych cenach Plecaki na wycieczki (kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. coffeeinthemountains.tumblr.com) Plecaki na wycieczki (kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. coffeeinthemountains.tumblr.com)

Kurtki termoaktywne i sportowe

Niezależnie od tego, jaka pogoda panuje wtedy, kiedy wyruszamy na wycieczkę, zawsze trzeba mieć w plecaku spakowaną porządną kurtkę. Najlepiej sprawdzą się kurtki termoaktywne, które dobrze regulują temperaturę, chronią przed wiatrem i deszczem. Tego rodzaju okrycia są jednak stosunkowo drogie nawet podczas wyprzedaży, więc jeśli nie możesz pozwolić sobie na większy wydatek, lub wybierasz się na wycieczki jedynie sporadycznie to z powodzeniem możesz zainwestować w zwykłą kurtkę sportową. Warto jednak by mimo wszystko posiadała kaptur i dobrze chroniła przed wiatrem i deszczem. 

Kurtki termoaktywne i sportoweKurtki termoaktywne i sportowe Kurtki termoaktywne i sportowe (kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. werd.com) Kurtki termoaktywne i sportowe (kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. werd.com)

Czego jeszcze warto szukać?

Na wyprzedażach w sklepach sportowych i online znajdziemy również odzież i bieliznę termoaktywną, które przydadzą się każdemu miłośnikowi wędrówek. Warto również rozejrzeć się za odzieżą sportową i polarami, które przydadzą się zwłaszcza na nadchodzącą jesień. W promocyjnych cenach nie brakuje także akcesoriów, jak okulary przeciwsłoneczne, czapki, nawigacje turystyczne czy akcesoria do aparatów i kamer. Poniżej polecamy wybrane rzeczy, które dostępne są teraz w atrakcyjnych cenach.