Zapierające dech widoki, tętniące życiem miasta, romantyczna atmosfera. Tak można spędzić wakacje we dwoje. A to wszystko w Polsce!

AT
10.08.2017 10:00
Pomysł na romantyczny wyjazd / Materiały partnera

Pomysł na romantyczny wyjazd / Materiały partnera (Pomysł na romantyczny wyjazd / Materiały partnera)

Każda para marzy o tym, by spędzić choć trochę czasu tylko we dwoje. Wypocząć i zrelaksować się z dala od pracy oraz wszelkich trosk. Specjalnie dla was znaleźliśmy miejsca, do których warto wybrać się na romantyczny wypad ze swoją drugą połówką.

SPA

Hotel SPA to znakomite miejsce dla par marzących o wyjeździe, na którym będą się mogły odprężyć. Zabiegi relaksacyjne, dostęp do saun, basenów i jacuzzi to tylko niektóre z darmowych atrakcji proponowanych przez ośrodki SPA & Wellness. Przykładowo hotel w Mszanie Dolnej oferuje dodatkowo seans w saunie fińskiej oraz w grocie solnej wliczony w cenę pobytu. W Pogórzu Izerskim w ramach kuponu mamy zapewnioną całodzienną wycieczkę do Pragi, a w Beskidzie Sądeckim nielimitowany dostęp do Aquaparku i zajęć sportowych w basenie. Poza bezpłatnymi atrakcjami możemy także skorzystać z bogatej oferty najróżniejszych zabiegów, wycieczek oraz innych rozrywek.

Kolaż / Pobyt w hotelu SPA / Materiały partneraKolaż / Pobyt w hotelu SPA / Materiały partnera Kolaż / Pobyt w hotelu SPA / Materiały partnera Kolaż / Pobyt w hotelu SPA / Materiały partnera

Góry

Jeśli nie lubicie biernego wypoczynku i najlepiej czujecie się, spędzając wakacje aktywnie, wybierzcie się w polskie góry. Kameralna atmosfera oraz widoki zapierające dech w piersiach z pewnością przypadną wam do gustu. Wypad w Bieszczady bądź Tatry będzie znakomitą alternatywą dla popularnego kierunku obieranego w wakacje, jakim jest morze. Piesze, górskie wycieczki, bliskość natury oraz komfortowo urządzone pokoje to znakomite otoczenie dla romantycznych wakacji spędzanych tylko we dwoje.  

Kolaż / Pobyt w górach / Materiały partneraKolaż / Pobyt w górach / Materiały partnera Kolaż / Pobyt w górach / Materiały partnera Kolaż / Pobyt w górach / Materiały partnera

Metropolia

Jeśli jesteście duszami towarzystwa, lubicie się bawić i zawierać nowe znajomości, zdecydujcie się na wyjazd do jednego z dużych miast. Zarówno w Warszawie, Krakowie, jak i we Wrocławiu czeka na was mnóstwo atrakcji i różnorodnych rozrywek. Restauracje, kluby, bary, a także muzea, teatry i cykliczne wystawy to znakomity pomysł na wspólne spędzenie czasu. Jeśli jesteście w danym mieście po raz pierwszy, warto też zainteresować się jego historią, zwiedzić najciekawsze zabytki oraz poznać najbardziej popularne miejscówki. 

Kolaż / Pobyt w mieście / Materiały partneraKolaż / Pobyt w mieście / Materiały partnera Kolaż / Pobyt w mieście / Materiały partnera Kolaż / Pobyt w mieście / Materiały partnera

Zobaczcie więcej miejsc idealnych na wyjazd we dwoje.

Więcej o: