Tańsze nie zawsze znaczy lepsze. Te walizki, plecaki i torby podróżne cię nie zawiodą

BA
28.07.2017 13:30
Walizki i torby podróżne

Walizki i torby podróżne (Walizki i torby podróżne)

Wyjeżdżasz własnie na wakacje albo często podróżujesz? Jeśli tak, to z pewnością przyda ci się porządna walizka albo torba podróżna. Zobacz kilka modeli, które są godne uwagi.

Co jest jedną z najważniejszych rzeczy dla każdego podróżnika? Oczywiście odpowiednie walizki , które będą w stanie pomieścić wszystkie ubrania, akcesoria i inne drobiazgi, których potrzeba nam w trakcie podróży. Warto więc przed wyjazdem rozejrzeć się za porządną walizką lub torbą podróżną . Trzeba poświęcić chwilę na wybranie odpowiedniego modelu. Nigdy nie kupuj walizki tylko dlatego, że jest tania. Lepiej zapłacić więcej i otrzymać dobrą jakość, która nas nie zawiedzie. Wybraliśmy dziś kilka modeli walizek, toreb podróżnych oraz plecaków. Im można zaufać!

Walizki 

Najlepsze walizki na podróż / fot. Instagram (American Tourister) / mat. partneraNajlepsze walizki na podróż / fot. Instagram (American Tourister) / mat. partnera Najlepsze walizki na podróż / fot. Instagram (American Tourister) / mat. partnera Najlepsze walizki na podróż / fot. Instagram (American Tourister) / mat. partnera

Jeśli nie wiesz, na jaką walizkę się zdecydować, to zastanów się najpierw jak najczęściej podróżujesz - samolotem, pociągiem, a może samochodem? Jeśli samolotem, to twoja walizka musi być dostosowana do standardowych wymagań linii lotniczych. Zazwyczaj są to walizki, które mogą pomieścić około 20 kg. Ponadto do samolotu lepiej jest wybrać walizkę wykonaną z twardszych materiałów, gdyż o wiele lepiej zabezpieczy rzeczy, które w niej przewozimy. Jeśli podróżujesz pociągiem, to wybierz w miarę lekką walizkę na porządnych kółkach. Do samochodu możesz sobie pozwolić na mniej "pancerny" model i nie za drogi. Jeśli zastanawiasz się między walizką twardą, a miękką, to jedną z zalet miękkich walizek jest to, że zmieścisz w nich więcej rzeczy, ale mimo wszystko nadal nie zabezpieczają one zawartości aż tak dobrze, jak walizki twarde.

Torby podróżne 

Torby podróżne / fot. esquire.com / mat. partneraTorby podróżne / fot. esquire.com / mat. partnera Torby podróżne / fot. esquire.com / mat. partnera Torby podróżne / fot. esquire.com / mat. partnera

Torba podróżna będzie dobrym wyborem jeśli podróżujesz pociągiem lub samochodem. Sprawdzi się podczas krótszych podróży albo jako bagaż podręczny do samolotu. Możesz zdecydować się na skórzany model, który jest wytrzymały i wygląda stylowo albo wybrać nieco tańszą torbę wykonaną z poliestru.

Plecaki 

Najlepsze plecaki na podróż / fot. Instagram (American Tourister) / mat. partneraNajlepsze plecaki na podróż / fot. Instagram (American Tourister) / mat. partnera Najlepsze plecaki na podróż / fot. Instagram (American Tourister) / mat. partnera Najlepsze plecaki na podróż / fot. Instagram (American Tourister) / mat. partnera

A może zamiast walizki lub torby wybrać plecak ? Będzie to doskonały pomysł, jeśli musisz dużo chodzić podczas podróży. Pakowny plecak jest bardzo praktyczny i wygodny. Spakujesz do niego wiele potrzebnych rzeczy i nadal będziesz mieć wolne ręce. Ponadto plecak możesz też wykorzystać będąc już w miejscu, do którego jedziesz, przyda się na przykład podczas wycieczki na plażę lub spacer pod górach. To idealny wybór dla aktywnych podróżników!

Poniżej znajdziesz jeszcze więcej walizek, toreb podróżnych i plecaków idealnych na podróże.

Więcej o: