TOP 5: sprawdzone pomysły na prezent dla aktywnych podróżników

KS
25.07.2017 08:00
najlepsze prezenty dla miłośników podróży

najlepsze prezenty dla miłośników podróży (fot. pexels.com)

Szukasz pomysłu na prezent dla miłośnika podróży z okazji urodzin, imienin lub innej rocznicy? Mamy dla was 5 propozycji, które na pewno ucieszą podróżników.

Kubek termiczny

Solidny kubek termiczny lub termos będzie świetnym pomysłem na prezent. Wiele modeli kosztuje już kilkadziesiąt złotych, chociaż najdroższe dostać można nawet za ok. 400 zł. Termos przyda się na każdą wycieczkę, niezależnie od tego, czy podróżnik preferuje wyprawy rowerowe, biwakowanie pod namiotem czy górskie wycieczki. Kubek powinien być solidnie wykonany i szczelny. Turystyczne modele powinny być wykonane z metalu, by dodatkowo nie ważyć za dużo. 

Kubek termicznyKubek termiczny kolaż redakcja /materiały partnerów kolaż redakcja /materiały partnerów

Kamera sportowa

Sportowe kamery kosztują już coraz mniej, a sprawdzają się doskonale w trudniejszych warunkach. Nie trzeba uprawiać sportów ekstremalnych, by z niej korzystać. Można nią nagrywać np. wędrówkę górskim szlakiem. Dodatkowo nawet niedrogie modele mogą robić zdjęcia, wtedy kiedy aparat lub smartfon mogą sobie nie poradzić, np. w deszczu lub pod wodą. 

Kamera sportowaKamera sportowa kolaż redakcja /materiały partnerów kolaż redakcja /materiały partnerów

Koszulka termoaktywna

Dobrej jakości koszulka to świetna opcja na prezent dla miłośników podróży. Przyda się w każdych warunkach pogodowych i na większość wycieczek. Nieco tańszą opcją będzie koszulka z turystycznym nadrukiem, np. z motywem gór

Koszulka termoaktywnaKoszulka termoaktywna kolaż redakcja /materiały partnerów kolaż redakcja /materiały partnerów

Smartwatch lub zegarek sportowy

Smartwatch, opaska monitorująca aktywność lub sportowy zegarek to nasz kolejny typ na prezent. Dostępne są w bardzo różnych przedziałach cenowych, dlatego bez trudu powinno udać ci się znaleźć model na możliwości własnej kieszeni. To nie tylko praktyczny prezent, ale także stylowy. 

Smartwatch lub zegarek sportowySmartwatch lub zegarek sportowy kolaż redakcja /materiały partnerów kolaż redakcja /materiały partnerów

Nawigacja turystyczna

Ostatnią naszą propozycją jest nawigacja turystyczna. To niezbędne urządzenie dla każdego miłośnika podróży, dlatego jeśli osoba, dla której planujesz prezent jeszcze jej nie ma, będzie to strzał w dziesiątkę. Do wyboru masz nawigacje piesze lub rowerowe, warto wziąć to pod uwagę, wybierając najlepszy model na prezent. 

Nawigacja turystycznaNawigacja turystyczna kolaż redakcja /materiały partnerów kolaż redakcja /materiały partnerów

Nie znalazłeś idealnego prezentu? Zobacz więcej propozycji poniżej:

Więcej o: