Wakacje last minute - niezapomniane wycieczki po okazyjnych cenach. Te trzy kierunki na pewno cię zainteresują...

KS
20.07.2017 10:30
Fot. www.istockphoto.com

Fot. www.istockphoto.com (Fot. www.istockphoto.com)

Wakacje last minute to nie tylko pomysł na spontaniczny wyjazd, ale także sposób, by w okazyjnej cenie odwiedzić nowe kierunki. Sprawdźcie nasze typy na tegoroczne wakacje.

Wyspy Kanaryjskie

Wyspy Kanaryjskie to doskonała propozycja dla każdego, kto szuka pięknej pogody. Znajdą się tutaj atrakcje dla miłośników pięknych plaż, sportów wodnych czy całonocnych imprez. To również dobre miejsce na rodzinne wakacje. Dużym plusem jest pogoda, która bardzo rzadko zawodzi, bez względu na to, w jakim miesiącu wybierzemy się na urlop. Wyspy Kanaryjskie cieszą się rosnącą popularnością, ale ceny wycieczek last minute wciąż są stosunkowo niskie. 

Wyspy KanaryjskieWyspy Kanaryjskie fot. materiały partnera fot. materiały partnera

Maroko

Ten malowniczy kraj na północnym-zachodzie Afryki dzieli od Europy jedynie 14 km. Położenie pomiędzy Saharą, Atlantykiem a Morzem Śródziemnym gwarantuje wspaniałe krajobrazy - górskie szczyty, gorące plaże i piękne pustynne wydmy. Dodatkowo Maroko zachwyca swoją kulturą i architekturą, co jest wspaniałą odskocznią od dobrze znanej nam kultury europejskiej. Maroko to także świetna kuchnia, która wprowadzi nas w afrykańskie smaki. Ceny ofert last minute nie przewyższają znacznie bardziej popularnych kierunków, dlatego warto rozważyć ten kierunek na wakacje. Pamiętajcie przy tym, że do Maroka wymagany jest ważny paszport. 

MarokoMaroko kolaż redakcja /materiały partnerów kolaż redakcja /materiały partnerów

Izrael

Izrael to wspaniałe miejsce, ojczyzna trzech wielkich religii i mieszanka wielu kultur. Oferty last minute są w naprawdę okazyjnych cenach. Dlatego, jeżeli szukacie wycieczki, podczas której możecie poznać kolebkę cywilizacji, to Izrael jest kierunkiem dla was. Osoby liczące na spokojniejsze wakacje mogą skierować się do Eljatu, słynnego kurortu nad Morzem Czerwonym. Pyszna arabska kuchnia i piękna pogoda gwarantowane.

IzraelIzrael kolaż redakcja /materiały partnerów kolaż redakcja /materiały partnerów

Często warto czekać na oferty last minute - możemy wtedy pozwolić sobie na nieco tańsze wakacje lub wybrać bardziej egzotyczny kierunek w okazyjnej cenie. Chociaż większość z nas skłania się ku wakacjom w Turcji, Grecji czy Chorwacji, to warto skorzystać z okazji i odwiedzić nowe miejsca. Mamy nadzieję, że nasze propozycje was zainspirują do poznawania innych kierunków. Poniżej znajdziecie więcej ciekawych pomysłów na wakacje:

Więcej o: