Słowacja. Tatralandia - największy aquapark i baseny termalne na Słowacji

Tatralandia to największy aquapark z basenami termalnymi na Słowacji. Baseny, temy Tatralandii, cennik Tatralandii, noclegi w Tatralandii - wszystko, co musisz wiedzieć przed wyjazdem na Słowację.

Słynny park wodny Tatralandia leży w sercu Liptowa w przepięknej scenerii Tatr słowackich. Tatralandia oddalona jest tylko 2 km od Liptovskego Mikulasza i można tu dojechać wszystkimi głównymi drogami. Zimą polecany jest dojazd do Tatralndii trasą przez Rużomberok, latem lepiej jechać trasą przez Zuberec.

Tatralandia - baseny

Atrakcji w aquaparku Tatralandia jest tyle, że można spędzić w nim tydzień wcale się nie nudząc. Samych basenów jest 14, z czego 9 to baseny termalne. 5 letnich basenów dla dzieci i dorosłych oferuje konkursy i ćwiczenia w wodzie. Pogoda w Tatralandii jest nieistotna. W Tatralandii można się bawić przez cały rok. Temperatura wody w basenach termalnych ma przyjemną temperaturę 26 - 38 °C.

Tatralandia - zjeżdżalnie, sauny, masaże

Tatralandia to także wspaniałe zjeżdżalnie (30 rur i zjeżdżalni wodnych toboganow), bicze wodne, wodospady, wyspa piratów dla najmłodszych. Do jednego z zewnętrznych termalnych basenów można wjechać dwoma całorocznymi zjeżdżalniami.

Tatralandia to miejsce, w którym można się wygrzać, odpocząć po szaleństwach na stoku. Ponadto kąpiele w basenach Tatralandii wpływają korzystnie na układ oddechowy i ruchowy. W Tatralandii znajduje się także saunowy świat - kompleks różnego rodzaju saun oraz wellness paradise - centrum oferujące masaże, zabiegi pielęgnacyjne, relaksacyjne.

Western City Tatralandia

Jest jeszcze Western City Tatralandia, miasteczko w stylu dzikiego zachodu z licznymi pokazami aktorskimi i wyczynami kaskaderskimi. W sezonie letnim otwarte jest codziennie. Poza sezonem wyłącznie na podstawie rezerwacji imprezy firmowej.

Tatralandia noclegi - Holiday Village Tatralandia

Tatralandia oferuje także noclegi. W Holiday Village Tatralandia można spędzić cały urlop na Słowacji. Holiday Village Tatralandia to kompleks mieszkaniowy składający się ze 155 bungalowów i apartamentów. Domki położone są zaledwie kilka metrów od basenów termalnych. Taki nocleg w Tatralandii z pewnością spodoba się dzieciom, które będą zachwycone dłuższym pobytem w największym aquaparku na Słowacji.

Tatralandia - cennik

Cennik Tatralandii. Cena za osobę AQUA PACKET (cennik wstępów do aquaparku i saunowego świata - ważny do 22.12): całodzienny wstęp 7,00 euro (dzieci 90-140 cm) 11,00 euro (dzieci powyżej 140 cm, studenci, emeryci), 14,00 euro (dorośli). Po 23.12.2011 ceny w Tatralandii wzrosną - dorośli zapłacą za karnet całodzienny 17,00 euro.

Więcej na stronie www.tatralandia.sk

Więcej o: