Tajniki alkowy Beckhamów

Victoria Beckham i jej przystojny mąż, David, nie znoszą nudy w życiu zawodowym i prywatnym. Para uwielbia eksperymentować, a pruderia w kwestiach cielesności jest im całkiem obca.

Ostatnio zakochani małżonkowie urządzili sobie weekendową wycieczkę do jednego z najbardziej znanych seks shopów w Hollywood, Pleasure Chest. Państwo Beckhamowie nabyli w nim olejek do masażu, specjalny lubrykant, pleciony skórzany pejczyk, miękką obrożę i wibrator. Iście imponująca lista zakupów!

- Sprawiali wrażenie osób, które, dobrze wiedzą, po co przyszły. Po krótkim rozeznaniu zakupili to, co chcieli - mówi źródło gazecie The Sun. Chodzili po sklepie trzymając się za ręce. David nosił mały koszyczek na zakupy, a Victoria cały czas dowcipkowała - dodaje.

Sypialnia to nie jedyne miejsce, w którym Posh i Becks eksperymentują. Para bardzo lubi zabawy jedzeniem i smakami. Jak na dobrze ustawionych ludzi przystało, rad w tej kwestii udziela im jeden z bardziej znanych szefów kuchni, sam Gordon Ramsey.

- David uwielbia jedzenie, tak samo jak Victoria. David wspominał kilka razy, że chciałby się nauczyć dobrze gotować. Moim zdaniem on może być naprawdę dobry, a ja mogę mu w tym pomóc - mówi gospodarz programu "Hell's Kitchen.