Komentarze (70)
Ponad 800 lotów Ryanaira z Warszawy wstrzymanych. Niezrozumiała decyzja przewoźnika
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • krzysztof_markiewicz

  0

  Polacy lubią Ryanair'a, O’Leary lubi Polaków,! Nie psujcie tego! Patrzę jak prasa hiszpańska czy szwedzka straszy Ryanairem, tym że mają na styk paliwa, że piloci sprzątają samolot- prawda jest chyba taka, że to po prostu dobra linia, nie mają wypadków! Germanwings zatrudniły czubka na fotelu drugiego pilota, zabił 150 osób, i jak pięknie temat wygasł... . Media za chłpca do bicia wybrały sobie Ryanair'a.

 • orzelek2004

  0

  No to Modlin za chwilę będzie można zaorać skoro władze PIS nie skierowały tam żadnej polskiej linii lotniczej.

 • ksobier

  0

  Dajcie im stanowisko nr 1, zarządzają darmowego paliwa, dajcie paliwo spytają o katering... Na tym zarabia Ryanair, ale wygląda na to że ich czas się kończy.

 • xxkrzysiek88

  Oceniono 4 razy 0

  Dobra Zmiana robi swoje

 • wujek_extrema

  Oceniono 8 razy 0

  komunikacja lotnicza w Polsce nie ma sensu ze wzgledu na odleglosci. Nigdy nie bedzie itratna ani dla kompani lotniczych ani dla pasazerow

 • 92ilme

  Oceniono 16 razy 0

  Powinno im sie odebrac koncesje i wyp..c z Polski. Dziadowskie Linie, niech woza swoich Irlandczykow miedzy Belfastem i Dublinem.

 • do_mappiego

  Oceniono 20 razy 0

  Echo dobrej zmiany,

 • Piwo Jasne

  Oceniono 3 razy -1

  Jak na rozszerzenie .pl przystało dziadowsko prowincjonalnie i mało

 • ankawwa

  Oceniono 5 razy -3

  Wiecie jaka jest prawda o tych tanich lotach przewoźników ? Za czasów PO platformersi wpadli na genialny pomysł pozbycia się wielu milionów młodych Polaków, poprzez ściągnięcie zagranicznych, przewoźników oferując im DOFINANSOWANIE do lotów. W ten sposób za dopłaty z Unii powstawały lotniska a samorządy po kilkadziesiąt milionów zł rocznie dopłacało do lotów niby to w ramach PROMOCJI swojego regionu. Kończyło się to faktycznie na ulotkach, folderach reklamowych rozkładanych w tych samolotach, które de facto i tak czytali sami Polacy bo to gro klientów. Teraz PiS ten proceder próbuje wstrzymać. A w mediach jak zwykle podawane jest kłamstwo by na jaw nie wyszło jak było. Z pewnością większość w to nie uwierzy ale to ich problem.

 • martica

  Oceniono 3 razy -3

  Wizzair tez kasuje loty i takiej nagonki jak na FRance nie ma. Wizzairowi wolno i nie musi tlumaczyc, ale na FRancy się juz psy wiesza

 • ahoy2

  Oceniono 7 razy -3

  Pomyśl, może nie zaboli. Byla umowa, którą podpisały dwie strony. Jedna ze stron - nasze lotnisko - zmienia warunki na gorsze dla drugiej bez akceptacji tej drugiej strony. To kto gra w ...?

 • dzialajsam

  Oceniono 6 razy -4

  może to okazja, w końcu, żeby wspomóc powstanie linii a la OLT, która związała większość lotnisk w PL. Możnaby to całkiem spokojnie rozszerzyc na Europę Wsch. Potrzebne jest wsparcie rządu. Poza tym aż się prosi wybudowanie lotnisk dla N.Sącza/ N. Targu i k/Kołobrzegu dla Pomorza Środkowego.

 • drbob20

  Oceniono 16 razy -4

  Nie wiadomo jeszcze, co stoi za tą nagłą zmianą decyzji. wiadomo, pisdzielstwo panoszace sie. beda loty na bialorus w zamian.

 • bart5554

  Oceniono 9 razy -5

  "Ryanair twierdzi, że od lipca 2017 roku krajowe loty zostały przesunięte na bardzo odległe stanowiska, przez co czas dotarcia pasażerów do samolotów jest "nie do zaakceptowania"."

  Winny jest PiS. Źródła decyzji firmy Ryaner:
  1) troska Ryanera o pasażerów
  2) łamanie przez PiS konstytucji

  ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX