Komentarze (53)
Nowe zasady w Ryanairze. Od dziś dodatkowy bagaż podręczny tylko dla wybranych i za dopłatą
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • wojto51

  0

  I dobrze.Zawsze zastanawiałem się, czy samolot jest dobrze wyważony, kiedy kto mógł, taszcyłl swą walizkę do kabiny w czasie gdy luk bagażowy był prawie pusty.

 • jovani

  Oceniono 3 razy -1

  co za kit tym polakom zenia w ameryca te oplaty sa od lat, opoznienia sie nie zmienily a linie robioa miliardy na bagazach

 • beaviso

  Oceniono 13 razy -1

  Zmiana w praktyce eliminuje możliwość ułatwionego podróżowania na liniach krajowych, kiedy jedynym bagażem jest typowy plecak na laptopa (przekracza wymiary 35x20x20), a pasażer nie zamierza stać jak ten baran przez godzinę w kolejkach do bramki, nie mówiąc o oczekiwaniu na bagaż po wylądowaniu. Na szczęście jest Pendolino, a w nim żadnych kontroli.

 • gh83

  Oceniono 3 razy -3

  Ciekawe, ja przy lotach z/do UK zawsze wchodze ostatni mimo priorytetu (miejsce na nogi) wlasnie po to, by moj podreczny trafil do luku. Dla mnie to wieksza wygoda w podrozy, a na miejscu zanim przejde kontrole paszportowa bagaz i tak juz jest na tasmie.

 • blondyna.z.londyna

  Oceniono 5 razy -3

  Zmieńcie ten tytuł, bo się kompromitujecie !!!

 • rekin.finansjery

  Oceniono 11 razy -3

  Pozostali pasażerowie nadal będą mogli zabrać ze sobą na pokład torebkę lub plecak. Jednak wszystkie pozostałe torby i małe walizki o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm znajdą się - za darmo - w luku bagażowym samolotu.

  I jak sie to ma do waszego szmaciarskiego naglowka. Nadal na POKLAD bedzie mozna wnosic 2 sztuki, tylko ta wieksz - czyli cabin bag bedzie musiala byc zdawana do luku bagazowego. I odbrze, sam tak czesto robie, a najpotrezbniejesze rzeczy w "hand bagage".

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 14 razy -4

  A oddychac mozna za darmo? I to jest jeszcze caly czas tansze, niz normalny lot normalna linia? Niedlugo kaza placic za ubranie, ktore czlowiek ma na sobie.

 • rikol

  Oceniono 11 razy -5

  Czyżby ryanair się cywilizował? 20 kg podręcznego to norma, a nie przywilej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX